TreningiZestawy ćwiczeń

Poranny trening w domu – 30 minut na dobry dzień [WIDEO]

Kto rano wstaje, ten… ćwiczy! To całkiem dobre rozpoczęcie dnia – poranny trening w domu. Dlatego dzisiaj mam dla Was świetny zestaw, który pomoże Wam dobrze zacząć dzień!

Trening z samego rana to dobry pomysł – zwłaszcza, jeśli zazwyczaj macie mało czasu na aktywność. Załatwiacie sprawę od razu po przebudzeniu i z głowy! Warto jednak dostosować trening do naszych możliwości i przede wszystkim – dobrze się rozgrzać po całej nocy. Dlatego przygotowałam dla Was 30-minutowy trening, który zapewni Wam to wszystko: dobrze rozgrzeje, przećwiczy całe ciało i nastawi pozytywnie na cały dzień.

Trening MOŻE być wykonywany na czczo – jeśli tylko to jest coś, co się u Was sprawdza. Jeśli nie czujecie się słabo, nie macie zawrotów głowy oraz nie macie problemów z poziomem cukru we krwi – róbcie go śmiało i na zdrowie! Trening zawiera już rozgrzewkę oraz schłodzenie po, więc nie musicie się w żaden sposób do niego przygotowywać. Po prostu trzeba założyć sportowy strój i do dzieła!

PORANNY TRENING W DOMU – 30 MINUT

Co to za trening?

PORANNY TRENING to trening ogólnorozwojowy – zawierający dawkę wzmacniania i ćwiczeń cardio – które pomogą w krótkim czasie przećwiczyć całe ciało i zacząć aktywnie dzień!
DLA KOGO:  średnio-zaawansowani, zaawansowani, ambitni początkujący
RODZAJ:  trening mieszany – cardio i wzmacnianie
CEL:   rozruch poranny, spalanie kalorii, wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych, ujędrnienie ciała, modelowanie sylwetki, lepsza sprawność
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie średnia

Koniecznie dajcie znać, jak Wam poszło na treningu – możecie to zrobić pod tym wpisem w komentarzu lub na Instagramie (tam pamiętajcie o oznaczeniu mnie – @codziennie_fit – wtedy łatwiej to zobaczę!).

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.