Plany treningowe

WYZWANIE #NIEMARNUJWAKACJI – PLAN TRENINGOWY TYDZIEŃ 2

Drugi tydzień wyzwania czas rozpocząć – to ten najtrudniejszy, środkowy, gdzie najwięcej osób odpuszcza. NIE BĄDŹ JEDNĄ Z NICH! W tym tygodniu czeka Cię mnóstwo fajnych treningów, które naprawdę warto zrobić – do dzieła!

INFORMACJE – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED:

Każdy plan zaplanowany jest na 3 lub 5 dni treningowych. Jeśli chcecie realizować 3 dni – nie robicie treningów oznaczonych dodatkowy. Jeśli chcecie robić 5-dniowy plan treningowy – robicie wszystkie treningi z planu. Proste! Relacjonujcie swoje treningi: nawet nie wiecie, jak motywujecie tym inne osoby!

NOWOŚĆ – to treningi, które ukazują się w poniedziałki na moim kanale. Jeśli nie możecie na nie poczekać, zróbcie trening ZASTĘPCZY.

Szczegóły wyzwania znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, żeby się zapisać do wyzwania mailowo, jeśli jeszcze nie jesteście zapisani na newsletter Codziennie Fit – wtedy na Waszego maila przyjdzie kalendarz do druku oraz plansza bingo z mini-zadaniami!

.

A teraz czas na plan treningowy. Plany treningowe na kolejne tygodnie wyzwania będą ukazywały się w zakładce WYZWANIE #NIEMARNUJWAKACJI.

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE, BEZ KONDYCJI, Z DUŻĄ NADWAGĄ:

Dzień 1: Starter 1 + NOWOŚĆ Stretching całego ciała
Dzień 2: dodatkowy  Bez tupania 2
Dzień 3: Cardio Starter 2
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5:  Starter 3
Dzień 6: dodatkowy  Cardio Starter 1
Dzień 7: dzień wolny

OSOBY ŚREDNIO-ZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

Dzień 1: Standing Party + NOWOŚĆ Stretching całego ciała
Dzień 2: dodatkowy  Poranny trening
Dzień 3: Rzeźba z taśmami lub Fit Body 2
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5: Tabata z gibonami
Dzień 6: dodatkowy Dance Cardio
Dzień 7: dzień wolny

OSOBY ZAAWANSOWANE

Dzień 1: Strong spalanie + NOWOŚĆ Stretching całego ciała
Dzień 2: dodatkowy  Tabata z gibonami
Dzień 3: Trening z gumami lub Full Body wzmacnianie
Dzień 4: dzień wolny
Dzień 5: Hardcore 2
Dzień 6: dodatkowy Dance Cardio
Dzień 7: dzień wolny

LECIMY!

Muszę to powiedzieć: pierwszy tydzień poszedł Wam fantastycznie! Codziennie oglądałam Wasze relacje i nie wiem, czy jest coś bardziej motywującego, niż taka trenująca drużyna jak nasza! W tym tygodniu także czekam na meldunki – czy w komentarzach pod planem, na naszej grupie na FB (tutaj) czy w Waszych postach i relacjach na Instagramie – pamiętajcie, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #niemarnujwakacji @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę!

Widziałam też, że niektórzy już mają bingo – czyli wykreślone 5 zadań! Jeśli nie do końca kumacie, o co w bingo chodzi, tłumaczę to na lajwie – zapis znajdziecie TUTAJ.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.