TreningiZestawy ćwiczeń

ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA | 30 MIN. STRETCHING [WIDEO]

Rozciąganie – ćwiczenia, które warto wykonywać, niezależnie od tego, czy bardzo to lubicie, czy też nie. Umówmy się: nie każdy musi robić szpagat, ale w dzisiejszym świecie przyda nam się popracować nad zakresem ruchu i mobilnością. Zwłaszcza, że dużą część czasu spędzamy za biurkiem, w pozycji siedzącej, nie dostarczając sobie odpowiedniej dawki ruchu. W takich momentach rozciąganie spiętych mięśni i podarowanie sobie 30 minut w ciągu dnia dla swojego ciała jest prawdziwym ratunkiem: odstresuje, poprawi humor i przede wszystkim – pozwoli Wam się lepiej ruszać!

Dbanie o odpowiednie zakresy ruchu nie tylko pomoże nam gasić światło stopą i bez problemu dotykać rękoma ziemi w skłonie, ale przede wszystkim – poprawi też jakość innych treningów. Powrót do prawidłowego zakresu pozwoli nam resztę ćwiczeń wykonywać lepiej – i wpłynie na ich efektywność. Dlatego warto przynajmniej raz w tygodniu poświęcić chwilę na rozciąganie – ćwiczenia mogą trwać chociaż 20 czy 30 minut i to już będzie w porządku! Ten zestaw będzie idealny, jeśli chcecie zacząć robić to regularnie – rozciągamy na nim całe ciało, od góry do dołu, a jednocześnie pozycje nie są aż tak trudne i mogą być wykonane przez każdego.

ROZCIĄGANIE ĆWICZENIA 30 MINUT – STRETCHING

ROZCIĄGANIE CAŁEGO CIAŁA – to stretching, który pomoże Ci zwiększyć zakres ruchu oraz poprawić elastyczność i gibkość.

DLA KOGO:  dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania
RODZAJ:  rozciąganie, stretching
CEL:  poprawa wydolności, spalanie, modelowanie sylwetki, wzmocnienie całego ciała, ujędrnienie ciała
INTENSYWNOŚĆ: bardzo niska

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w czwartki lub piątki – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.