Codziennie Fit

CZAS NA NOWE WYZWANIE TRENINGOWE #WITAJLATO – 7 DNI BYCIA FIT

Mówiąc czysto teoretycznie – nie ma bardziej motywującego okresu niż lato. Ciepła pogoda, luźniejszy okres, lepszy nastrój, przyroda – wydaje się, że to perfekcyjny czas, żeby się ruszać. No właśnie: WYDAJE SIĘ. W praktyce robi się mniej ciekawie: wysokie temperatury rozleniwiają, słońce sprawia, że się prawie dosłownie roztapiamy, a w upał człowiek już sam nie wie, jak ćwiczyć… i nagle cała fitnessowa rutyna gdzieś ginie. KONIEC Z TYM! Czas na mini wyzwanie treningowe, które pomoże Ci wrócić na właściwe tory i zacząć aktywnie lato, jednocześnie trenując tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy w wysokich temperaturach. Gotowi? Czas zacząć wyzwanie #witajlato!

W porządku, powiem to głośno: jeśli ostatnio mieliście gorszy okres, nie mogliście się zebrać do działania, albo gdzieś zgubiliście swoją motywację: NIE JESTEŚCIE SAMI. Nie jesteście, okej? Jest nas naprawdę sporo. Fala upałów i lato, które w sumie nadeszło kompletnie niespodziewanie (pamiętacie jeszcze ten chłodny maj?) trochę wybiło wszystkich z rytmu. Zdarza się!

Dlatego właśnie potrzebujemy wyzwania, które przywróci nas do porządku: tylko siedem dni – które przeprojektują Waszą rutynę treningową i sprawią, że wreszcie wszyscy wrócimy na właściwe tory!

Wyzwanie jest dostosowane do LATA I UPAŁÓW – treningi, które pojawią się w planie treningowym, będą możliwe do wykonania nawet przy wysokich temperaturach.

Marta Kruk, Marta Hennig, Marta z Codziennie fit
Fot. Justyna Kocur-Czarny

#WITAJLATO – O CO CHODZI W WYZWANIU?

Tak krótkie wyzwanie ma na celu przywrócić Was do treningowej rutyny, pokazać, że można być aktywnym także w wakacje i rozgrzać przed lipcowym, dłuższym wyzwaniem 🙂

CO JESTEŚ W STANIE ZROBIĆ W TYDZIEŃ?

Fot. Justyna Kocur-Czarny

7 dni – to dużo, czy mało?
Warto siebie o to zapytać przed rozpoczęciem wyzwania. Czy wytrzymasz tydzień? Czy jesteś w stanie poświęcić siedem dni, żeby znów wskoczyć na metaforyczną bieżnię i się rozpędzić?

Myślę, że tak. I że naprawdę warto! To nie miesięczne wyzwanie, nie mnóstwo czasu, to tylko TYDZIEŃ. Daj sobie szansę i po prostu zacznij – nie myśląc o tym, czy dasz radę, czy wytrzymasz – po prostu działaj aż do końca wyzwania. Nawet, jeśli ominiesz jakiś trening – spróbuj doprowadzić wyzwanie do końca! Gwarantuję Wam, że będzie warto!

POBIERZ PLANSZĘ I ŚLEDŹ POSTĘPY

Przygotowałam też dla Was planszę, którą możecie udostępniać w swoich relacjach lub po prostu odhaczać sobie z nią kolejne dni wyzwania na telefonie – zawsze to dodatkowa motywacja 🙂

POBIERZ PLANSZĘ NA TELEFON

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ MINI-EBOOKA PO ZAKOŃCZENIU WYZWANIA

Mam też dla Was dodatkową niespodziankę: osoby, które są zapisane do newslettera Codziennie Fit otrzymają po zakończeniu wyzwania, na początku lipca, darmowego mini-ebooka z podsumowaniem i powtórzeniem porad dotyczących treningu w wakacje i upały, które będę Wam przekazywać w trakcie trwania #witajlato oraz ułożonym planem tygodniowym z wyzwania. Taka mini pigułka, która będzie zawsze przy Was. 🙂

Jeśli jeszcze nie jesteście zapisani do newslettera – czas to zmienić! Zapisać się możecie tutaj:

CZAS START!

To jak, gotowi? Ja już od wczoraj w blokach startowych, nie mogę się doczekać! Czeka nas ciekawy tydzień!

Exit mobile version