Trening na dziś

#WITAJLATO DZIEŃ 7

Tydzień minął! Czas na trening finałowy naszego mini-wyzwania!

Pogoda na zakończenie naszego wyzwania chyba nas podsłuchuje – ma być upalnie w całej Polsce, więc dzisiejszy trening będzie dostosowany do tego typu pogody. Mam nadzieję, że uda Wam się go wykonać i poczujecie satysfakcję, że całe wyzwanie za nami! Myślę intensywnie nad lipcowym wyzwaniem, ale nie wiem, jak to będzie u Was z frekwencją – na wakacje zawsze jest duży spadek, wszyscy odpoczywają i mniej czasu spędzają online 🙂 Będę Was na bieżąco informować!

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE

Na zakończenie klasyka gatunku, czyli mój pierwszy trening z serii Starter, który wrzuciłam. Nie ma tu dużej intensywności, więc powinien się sprawdzić w upalny dzień. Jeśli w którymś momencie poczujecie, że robi się ciężko – proszę, wydłużcie sobie przerwy!

OSOBY ŚREDNIOZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

Nie wiem, w jakich warunkach ćwiczycie, więc mam dla Was dwie wersje treningu do wyboru.

Upał:

Do wytrzymania:

OSOBY ZAAWANSOWANE

Tak jak średniaki, dzisiaj dwie wersje – zależnie od tego, jakie macie warunki i poziom sił.

Upał:

A jeśli jest do wytrzymania – to tańczymy 😀

DZIĘKUJĘ WAM ZA WYZWANIE!

Bardzo Wam dziękuję za udział w tym mini-wyzwaniu! Powiem szczerze: jeśli dobrnęliście do tego momentu, możecie być CHOLERNIE dumni – w wakacje naprawdę mało kto daje radę z regularnością, więc należycie do małego grona ludzi, którzy są naprawdę ambitni i idą po swoje. Brawo!

Na początku lipca – jeśli zapisaliście się na mój newsletter – dotrze do Was mini ebook z podsumowaniem porad i ciekawostek na upał i wyzwaniowym planem treningowym.

Buziaki! Jestem DUMNA!

Wasza Marta

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.