Trening na dziś

#WITAJLATO DZIEŃ 4

Dzień dobry! Dzień czwarty wyzwania czas zacząć!

Dzisiaj chwila odpoczynku i relaksu – zadbamy o naszą mobilność i zakres ruchów. To jeden z kluczowych treningów, bo odpowiedni zakres ruchu wpływa na całą naszą sprawność! Dlatego dzisiaj proszę bez protestów i do dzieła – jestem ciekawa, jak Wam pójdzie 🙂

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE

OSOBY ŚREDNIOZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

Dzisiaj macie ten sam zestaw, co mega początkujący – to nie pomyłka! To fajny set, który sprawdzi się niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania.

OSOBY ZAAWANSOWANE

Nagrywając ten zestaw myślałam, że stwierdzicie, że jest banalny, a tutaj zaskoczenie – mnóstwo osób pisało, że jest wymagający! To świetnie pokazuje, jakie mamy blokady w mobilności i jak bardzo takie zestawy są nam potrzebne.

Dziękuję Wam za wczorajsze raporty! Było mi miło, że ktoś jednak czyta te wpisy i reaguje ;D To nie jest takie oczywiste w dobie zostawiania lajków – bardzo doceniam Wasze komentarze i lubię je czytać 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.