Trening na dziś

#WITAJLATO DZIEŃ 1

Nasze mini-wyzwanie czas zacząć!

Stało się: wyzwanie #witajlato ruszyło! Jeśli nie wiesz o co chodzi, wszystkie szczegóły dotyczące wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Ponieważ staram się dostosować treningi i plan treningowy do panującej pogody, wyzwanie zaczniemy od czegoś, co jest do wykonania zarówno u osób, które dzisiaj mają upał (pozdrawiamy!), jak i dla tych, u których temperatura trochę spadła (chociaż pewnie i tak jest ciepło, co?). Przy wysokiej temperaturze odradzany jest długi trening, dlatego dzisiaj stawiamy na zestawy pod tytułem: krótko, ale całościowo.

OSOBY MEGA POCZĄTKUJĄCE

Myślę, że Debiut to najlepszy trening dla mega początkujących – i na upał, i na rozpoczęcie wyzwania! Nie ma tu dużej intensywności i to najprzyjemniejszy trening z serii dla zaczynających, jaki do tej pory nagrałam.

OSOBY ŚREDNIOZAAWANSOWANE I AMBITNI POCZĄTKUJĄCY

OSOBY ZAAWANSOWANE

BONUS DLA CHĘTNYCH

W trakcie wyzwania intensywność treningów będzie się zmieniać – jeśli tak się zdarzyło, że u Was dzisiaj pogoda sprzyja ćwiczeniom i macie niedosyt, nie martwcie się! Jeszcze sobie odbijecie. Dla „głodnych ruchu” w kategorii „bonus” znajduje się propozycja dodatkowa – zróbcie ją po treningu właściwym, jeśli macie ochotę (możecie przewinąć rozgrzewkę):

To tylko 7 dni! Właśnie dlatego czas się zmobilizować i pokazać, co potraficie. Będę czekała na Wasze meldunki, relacje i raporty i bardzo mocno trzymała kciuki! Do dzieła!

Pamiętajcie: jeśli wrzucacie jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #witajlato @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.