BieganieTreningiZestawy ćwiczeń

TRENING DLA BIEGACZA W DOMU – WZMACNIANIE CAŁEGO CIAŁA [WIDEO]

Bieganie bez treningu uzupełniającego to jak makaron bez sosu. Też spoko, ale jednak czegoś brakuje. Żeby biegać lepiej, przygotować ciało do wysiłku, uchronić się przed kontuzjami – warto oprócz kolejnych kilometrów skupić się także na wzmocnieniu całego ciała. Ten zestaw to moja perełka – spodoba się zarówno biegaczom (tym regularnym i sezonowym), jak i osobom niebiegającym, bo to po prostu naprawdę dobra dawka wzmacniania! Oto pełny trening dla biegacza!

TRENING DLA BIEGACZA W DOMU – WIDEO

TRENING DLA BIEGACZA W DOMU – to trening uzupełniający bieganie – pomoże wzmocnić całe ciało, popracować nad techniką i dynamiką biegu. Idealny trening dodatkowy do biegania – popraw swoje wyniki, formę i zabezpiecz się przed kontuzjami.

DLA KOGO:  dla biegaczy, ale także osób trenujących inne dyscypliny wydolnościowe, a także dla wszystkich, którzy chcą zrobić trening ogólnorozwojowy
RODZAJ:  trening ogólnorozwojowy, wzmacniający, poprawiający świadomość ciała
CEL:  wzmocnienie całego ciała, poprawa techniki biegu, poprawa dynamiki biegu
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie średnia i niska

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w czwartki lub piątki – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.