TreningiZestawy ćwiczeń

Trening cardio bez tupania i skakania! [WIDEO]

Czy chcieliście kiedyś zrobić trening, ale zorientowaliście się, że jest trochę za wcześnie lub za późno i możecie komuś przeszkadzać? A może z jakiegoś powodu nie możecie skakać (na przykład mieszkacie w kamienicy i przy każdym podskoku trzęsie Wam się żyrandol?). Niezależnie od powodu, nie ma co rezygnować z ćwiczeń – trzeba tylko wybrać odpowiedni zestaw! Mam dzisiaj dla Was perfekcyjny trening – cardio bez tupania i skakania, czyli cichutki trening w sam raz dla tych, którzy nie chcą przeszkadzać, rzucać się w oczy lub po prostu nie chcą skakać. Koniec z wymówkami!

CARDIO BEZ TUPANIA I SKAKANIA

CARDIO BEZ TUPANIA I SKAKANIA – to trening cardio w domu bez wyskoków, podskoków i hałasu! To idealny zestaw na poranny lub wieczorny trening, kiedy nie chcemy nikomu przeszkadzać lub gdy nie możemy z jakiegoś powodu skakać. Zestaw składa się z ćwiczeń angażujących całe ciało i jednocześnie pomagających utrzymać nam tętno w odpowiedniej strefie.

DLA KOGO:  dla ambitnych początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening cardio z elementami wzmacniania
CEL:  poprawa wydolności i kondycji, spalanie, modelowanie sylwetki, wzmocnienie całego ciała
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie średnia, miejscami wysoka

Dzisiejszy trening jest specjalny, bo oprócz mnie, ćwiczycie razem z Kamilą i Martyną – dziewczynami, które wygrały wyzwanie #fitwiosna! 🙂 Super było poznać kolejne osoby z drużyny Codziennie Fit – mam nadzieję, że Wy też poczujecie się raźniej, ćwicząc w grupie! 🙂

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w czwartki lub piątki – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.