TreningiZestawy ćwiczeń

Interwały & brzuch | Trening interwałowy w domu [WIDEO]

Krótko, ale efektywnie – tak można zdecydowanie podpisać ten zestaw! Tym razem mam dla Was łączony trening – interwały, czyli trening o wysokiej intensywności (HIIT) oraz ćwiczenia na brzuch.

Dobry trening interwałowy? Proszę bardzo! Ten zestaw to idealne interwały w domu dla każdego, kto chce zrobić porządny trening w krótkim czasie i dodatkowo popracować też nad wzmocnieniem brzucha. Wspaniały, kiedy mamy ochotę w 40 minut zrobić coś porządnego.

INTERWAŁY W DOMU

INTERWAŁY & BRZUCH – to trening interwałowy połączony z zestawem ćwiczeń na mięśnie brzucha. HIIT – czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności pomoże poprawić wydolność całego ciała, spali trochę kalorii i pomoże nam być bardziej fit. Ćwiczenia na brzuch wzmocnią mięśnie brzucha i pomogą zadbać nie tylko o jego wygląd, ale przede wszystkim o naszą sprawność.

DLA KOGO:  dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening interwałowy + trening na mięśnie brzucha
CEL:  poprawa wydolności, spalanie, modelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni brzucha
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie średnia oraz wysoka

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się dwa razy w tygodniu. W poniedziałek są to treningi, w czwartki lub piątki – filmy o zdrowym trybie życia.

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.