TreningiZestawy ćwiczeń

SPECJALNY TRENING RETRO: POWRÓT DO LAT 80′. TRENING BEZ MATY, NA STOJĄCO [WIDEO]

Znudzeni zwykłymi treningami? Dobrze się składa, bo mam dla Was coś niezwykłego: specjalny trening z okazji 200 tysięcy subskrypcji – w klimacie retro! Tym razem przenosimy się w czasie do lat 80. – szykujcie się na szalone wizualizacje, body, kolorowe frotki i obowiązkowo getry na nogach!

Tym sposobem chciałam Wam podziękować za zaufanie i to, jak szybko drużyna CF rośnie w siłę 🙂

Przy tym treningu pracowało kilka osób – nagrywaliśmy go na green screenie, Patryk zadbał o wspaniały montaż i odpowiednie retro dodatki (sami zobaczycie), Daria Kwaśniewska zrobiła mi makijaż, a Julianna Janczak – ogarnęła fryzurę, której nie powstydziłaby się Whitney Houston. W organizacji całego nagrania i przygotowaniu stylizacji pomogła Monika Pławucka. Klimat robi też muzyka – udostępniona dzięki uprzejmości Warner Music Polska 🙂 Dużo pracy, ale wierzę, że efekty totalnie to odzwierciedlają, jestem bardzo zadowolona z tego, jak wyszło! Mam nadzieję, że Wam też się spodoba!

Retro trening to TRENING BEZ MATY, wykonywany całkowicie na stojąco. Nie zawiera podporów!

DLA KOGO:  średnio-zaawansowani, zaawansowani oraz ambitni początkujący
RODZAJ:  trening mieszany: cardio + wzmacnianie (z naciskiem na dół ciała – nogi i pośladki)
CEL:  poprawa kondycji, spalenie dużej ilości kalorii, wzmocnienie ciała (głównie nóg i pośladków), fajna aktywność w retro klimacie!
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, średnia i wysoka

ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i piątki (filmy o diecie i ćwiczeniach). 

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.