TreningiZestawy ćwiczeń

DANCE CARDIO – trening cardio do muzyki. Ćwicz i tańcz [WIDEO]

Poproszę o werble, orkiestrę i prezydenta, bo oto właśnie początek zupełnie nowej serii treningowej na kanale – TRENINGÓW DO MUZYKI! Tak, będziemy tańcząc ćwiczyć do największych hitów i moi drodzy – pierwszy trening już przed Wami! Oto Dance Cardio, czyli trening cardio do muzyki w tanecznym rytmie. Gwarantuję, że nigdy się tak przyjemnie nie spalało kalorii i nie poprawiało kondycji!

Taneczny trening to chyba idealny sposób na to, żeby się poruszać, nawet, jeśli nie czujemy ochoty na standardowe ćwiczenia. Tutaj w ciągu 30 minut mamy naprawdę urozmaicony pod względem intensywności trening cardio (są lżejsze oraz bardziej intensywne momenty), który na pewno sprawi, że nawet jeśli nie będziecie nagle zakochani w treningach, to przynajmniej się pod nosem uśmiechniecie.

Bardzo miło mi ogłosić, że ten trening rozpoczyna nową serię treningową na kanale – do muzyki właśnie. Tak jak w przypadku innych serii treningowych, będzie się ona ukazywała raz na jakiś czas – więc dla każdego znajdzie się coś dobrego. Żeby być na bieżąco z tym co się dzieje na moim YouTube, warto zasubskrybować kanał i kliknąć dzwoneczek od powiadomień – możecie to zrobić TUTAJ.

A teraz szczegóły treningu!

DANCE CARDIO – TRENING CARDIO DO MUZYKI

Co to za trening?

DANCE CARDIO – to trening w typie cardio stworzony pod rytm muzyki (w tym filmie są same hity!). Pomoże poprawić kondycję, spalić sporo kalorii, poprawi humor i jest świetnym sposobem na aktywność w ciągu dnia.
DLA KOGO:  każdy poziom zaawansowania, ale osoby początkujące powinny zmniejszyć ilość skoków oraz robić przerwy na wodę
RODZAJ:  typowy trening cardio
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, pomoc w odchudzaniu, poprawa humoru, zwiększenie dziennej aktywności
INTENSYWNOŚĆ: zmienna intensywność – od niskiej po wysoką

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!


Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.