WyzwaniaWyzwanie Forma w 21 dni

Forma w 21 dni – wyzwanie treningowe!

Czy trzy tygodnie mogą coś zmienić? Bardzo dużo! Jeśli chcecie się przekonać, co może się stać po 21 dniach aktywności – koniecznie musicie spróbować najnowszego wyzwania! Tym razem będzie coś dla tych, co trenują w domu oraz tych, co biegają – w tym wyzwaniu każdy znajdzie coś dla siebie! Czekają na Was zupełnie nowe treningi, urozmaicone aktywności, treningi na żywo, a także mnóstwo motywacji do działania. Szykujcie sportowe buty i kalendarze, bo startujemy już w środę, 7 kwietnia!

Nowe wyzwanie nadchodzi! I to jedno z tych bardziej motywujących, bo jak sobie pomyślicie, że to tylko 3 tygodnie i równe 21 dni – to wydaje się to być do zrobienia. I słusznie!

Pomyślcie o tym w ten sposób: ten czas i tak upłynie. Niezależnie od tego, czy będziecie robić wyzwanie, czy dacie sobie spokój – te 21 dni i tak miną. To od Was zależy, czy po 3 tygodniach będziecie w tym miejscu, w którym zaczynaliście… czy gdzieś dalej.

FORMA W 21 DNI – O CO CHODZI W TYM WYZWANIU?

Marta Kruk, Codziennie fit, forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, ćwiczenia

Wyzwanie treningowe ma na celu Was zmotywować do działania i regularnej aktywności. Niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania – możecie do niego dołączyć!

Przygotowałam plany treningowe dostosowane do różnego poziomu zaawansowania – są tu także plany dla tych, którzy chcieliby połączyć trening w domu z bieganiem.
Żeby każdy mógł dołączyć w każdym momencie – to wyzwanie będzie miało tygodniowe plany, co oznacza, że co tydzień, w poniedziałek o 18:00, będzie publikowany plan na kolejny tydzień w zakładce wyzwania (TUTAJ). Znajdziecie je także w menu bloga na górze pod nazwą WYZWANIE FORMA W 21 DNI -> PLANY TRENINGOWE.

Jedyne, co musicie zrobić – raz w tygodniu wejść na bloga i zerknąć na swój plan treningowy na ten tydzień! Żeby Was dodatkowo zmotywować, w środy zorganizuję treningi na żywo – a całe wyzwanie zakończymy znowu wielkim finałem LIVE!

Zasady wyzwania:

 • wyzwanie trwa 21 dni – od 7.04 do 28.04.
 • co tydzień, w środę o godzinie 18:00 na moim kanale YouTube odbywa się TRENING LIVE. Będziemy na żywo ćwiczyć i motywować się do działania.  Treningi będą odbywać się na moim kanale YouTube – zasubskrybuj, żeby dostać powiadomienie.
 • Na treningach LIVE będę miała dla Was mini-konkursy, a w trakcie nich – do wygrania akcesoria treningowe PUMA!
 • przygotowałam dla Was aż… PIĘĆ różnych planów treningowych. Tak, PIĘĆ. Jest plan dla osób mega początkujących, dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, a także dwa dodatkowe plany dla osób biegających i chcących jednocześnie ćwiczyć w wyzwaniu i biegać.
Marta Kruk, Codziennie fit, forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, ćwiczenia
 • plan treningowy na dany tydzień będzie publikowany w każdy poniedziałek o godzinie 18:00. Znajdziecie je zawsze w zakładce wyzwania Forma w 21 dni – TUTAJ lub klikając na samej górze po prawej stronie bloga. W kolejny poniedziałek (12.04) pojawi się plan na kolejny tydzień. Można dołączyć w każdej chwili lub wrócić do wyzwania w każdym momencie (jeśli z jakiegoś powodu je przerwiemy).
 • Tak, plany można ze sobą mieszać, tzn. mieszać poziomy, gdy jednego dnia czujemy się silniejsi (i robimy np. dla zaawansowanych), a drugiego wracamy do treningu dla średnio-zaawansowanych.
 • Plany pokazują się co tydzień, ale są ułożone przeze mnie wcześniej w sensowny, 21-dniowy plan treningowy, który wykonywany sumiennie, pomoże poprawić wygląd Waszej sylwetki, poprawić kondycję, ujędrnić ciało oraz poprawi Waszą sprawność.
 • Jeśli oczekujecie konkretnych efektów sylwetkowych (przede wszystkim odchudzający się), musicie połączyć plan z odpowiednią dietą. Więcej o tym jak to zrobić, przeczytacie TU.
Marta Kruk, Codziennie fit, forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, ćwiczenia
 • Plan składa się z treningów z mojego kanału YouTube, treningów z aplikacji PUMATRAC i (dodatkowo dla chętnych) biegania.
 • jeśli wrzucasz jakieś zdjęcia lub relacje z wyzwania na Instagram, pamiętaj, żeby oznaczyć je: #druzynaCF #formaw21dni @codziennie_fit – dzięki temu je zobaczę i będę mogła udostępnić Wasze materiały dalej, żeby zmotywować innych! <3 Codziennie będę odwiedzać Wasze profile, komentować Wasze postępy i dodawać motywacji. Będę też udostępniać raz na jakiś czas wybrane relacje u siebie na profilu.
 • wsparcie i motywację możecie uzyskać także na naszej grupie – tutaj.

PUMATRAC – PREMIERY MOICH NOWYCH TRENINGÓW!

Ale to nie koniec niespodzianek – kwiecień to nie tylko miesiąc wyzwania, ale także… premiery moich nowych treningów w międzynarodowej aplikacji PUMATRAC! Już trzeci raz zostałam zaproszona przez PUMA do stworzenia treningów do ich aplikacji, tuż obok takich nazwisk jak Lewis Hamilton czy Pamela Reif.

Przygotowałam 3 kompletnie różne treningi – i wszystkie będziecie mogli przetestować premierowo w trakcie naszego wyzwania! W każdym tygodniu wyzwania pojawi się kolejny, nowy trening w aplikacji. Uwzględniłam je także w planach treningowych, więc niczego nie pominiecie!

Marta Kruk, Codziennie fit, forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, ćwiczenia

A jak korzystać z aplikacji PUMATRAC?

Przede wszystkim: aplikacja jest darmowa i działa zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Aplikację można pobrać na swój telefon tutaj: zobacz PUMATRAC.

Odpalamy, ją, tworzymy swoje konto… i już. W planie znajdziecie zawsze nazwę treningu (w planie macie zaznaczone, czy jest z mojego YouTube, czy z PUMATRAC) – po zalogowaniu się do aplikacji klikacie na górze pasek wyszukiwania i wpisujecie trening:

forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, pumatrac, codziennie fit
forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, pumatrac, codziennie fit

Następnie klikacie go i czekacie, aż się pobierze ( zazwyczaj trwa to kilkanaście sekund):

forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, pumatrac, codziennie fit

Klikacie start i zaczynacie:

forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, pumatrac, codziennie fit

Trening się odtwarza. Po lewej stronie możecie kliknąć ikonkę nutki i włączyć ulubioną muzykę.

forma w 21 dni, wyzwanie treningowe, pumatrac, codziennie fit

A gdyby z jakiegoś powodu aplikacja nie działała na Waszym telefonie/coś złego się działo – zawsze możecie skorzystać z wersji na komputer. Wchodzicie na PUMATRAC, logujecie się i już. Każdy plan zawiera także alternatywę w postaci treningu na YouTube.

POBIERZ ARKUSZ DO SKREŚLANIA TRENINGÓW!

plan treningowy do druku

Przygotowałam też dla Was plan do druku – możecie skreślać kolejne treningi i motywować się do działania! Plan świetnie sprawdzi się do powieszenia w widocznym miejscu – żebyście rzeczywiście codziennie pamiętali o wyzwaniu 🙂

Plan pobierzesz klikając TUTAJ.

TO CO, DZIAŁAMY?

Podsumowując: jedyne, co mi musicie dać przez te następne 21 dni to Wasze chęci – a ja zajmę się resztą! Macie tygodniowe plany tygodniowe, macie nowe treningi, będą treningi na żywo, więc ciśnie się na usta tylko jedno: ŻAL NIE SKORZYSTAĆ!

Nie pozwólcie, żeby te 21 dni po prostu minęły. Sprawmy, aby to były naprawdę aktywne 21 dni 🙂

Plany na pierwszy tydzień znajdziecie TU.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.