Codziennie Fit

TRENING Z HANTLAMI W DOMU – STRONG BODY [WIDEO] #FITWIOSNA

Czasami do pracy nad sylwetką potrzeba naprawdę niewiele: parę hantli, własne ciało i 45 minut! Tyle wystarczy, żeby zrobić Strong Body – trening z hantlami w domu!

Ten trening zaczyna drugi tydzień naszego wyzwania #fitwiosna – mega się cieszę, bo po raz kolejny do nagrań zaprosiłam osoby z #druzynyCF i tym sposobem na tym treningu nie zobaczycie tylko mnie, ale także Zuzę oraz Łukasza! Razem pokażemy, że można ćwiczyć w różnym tempie, a niektóre ćwiczenia wykonywać w różnych wersjach.

TRENING Z HANTLAMI W DOMU | TRENING SIŁOWY W DOMU | STRONG BODY

Co to za trening?

Strong body to trening z hantlami, który pomoże wymodelować sylwetkę, wzmocnić ciało i poprawić sprawność. To trening siłowy w domu – do wykonania potrzebne są tylko hantle. Przetrenujemy wszystkie partie ciała!
Do treningu potrzebne są hantle: jeśli ich nie masz, zalecam użycie butelek z wodą (1,5 l, puszek z fasolą czy innych odważników, jakie znajdziesz w domu :D). Ciężar hantli uzależniony od Waszego stopnia zaawansowania: dla początkujących rekomenduję od 0,5/1 -2 kg, dla średniaków 2-4 kg i dla zaawansowanych 3-8 kg. Lżejsze hantle przy ćwiczeniach na górę, cięższe do nóg i pośladków.
DLA KOGO:  każdy stopień zaawansowania – zwiększamy trudność dobierając większe ciężary
RODZAJ:  trening siłowy, modelujący sylwetkę, wzmacniający
CEL:   poprawa siły, wzmocnienie mięśni, ujędrnianie i modelowanie sylwetki
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie średnia

WYZWANIE #FITWIOSNA

trening bez maty, fit wiosna, wyzwanie treningowe, trening z hantlami w domu

#FITWIOSNA to nasze wyzwanie treningowe – 4 tygodnie, 3 plany treningowe o różnym stopniu zaawansowania i mnóstwo motywacji!

Wyzwanie ruszyło 1 marca, ale możesz dołączyć w każdym momencie. Zapisz się na wyzwanie TUTAJ i pobierz plany treningowe!

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW!

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na temat zdrowego trybu życia – koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YouTube – możesz to zrobić klikając TU.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Exit mobile version