Wyzwanie #FITWIOSNA

Wyzwanie #FITWIOSNA – pierwsze szczegóły wielkiego wyzwania treningowego!

Ten marzec będzie aktywny – bez wymówek! Czas na nowe, wielkie wyzwanie treningowe – przed nami #FITWIOSNA!

Bardzo się cieszę, że mogę już podzielić się z Wami pierwszymi szczegółami odnośnie naszego nowego wyzwania! Tym razem przy organizacji wyzwania pomaga mi PUMA oraz Martes Sport, dzięki czemu oprócz nowych treningów i darmowego planu treningowego w 3 wersjach – czekają też na Was nagrody! Wiem, że czekacie na szczegóły, więc już śpieszę z pierwszymi informacjami na temat naszego marcowego wyzwania!

Po pierwsze: #FITWIOSNA to bardzo specjalne wyzwanie, bo… będzie w nim drużyna Codziennie Fit! Zobaczcie zapowiedź:

No więc tak! Chciałam, żeby to wyzwanie różniło się od innych – i myślę, że tak będzie. Zaprosiłam do nagrań treningów osoby z drużyny Codziennie Fit, żebyśmy mogli – po pierwsze, jeszcze bardziej poczuć się jako społeczność, ale też po drugie – zmotywować się i zobaczyć, że nie jesteśmy sami. Wszystkie cztery treningi, które będą ukazywać się co poniedziałek na kanale zostały przygotowane razem z osobami z #druzynaCF – które też oprócz motywowania Was, przy okazji pokazują inne wersje ćwiczeń, dzięki czemu treningi będą trochę bardziej uniwersalne.

Jestem pewna, że następne 28 dni będzie BARDZO AKTYWNE i że niezależnie od tego na jakim poziomie jesteście, jaki macie cel – sami zobaczycie, że w marcu będzie się ćwiczyło tak dobrze, jak jeszcze nigdy 🔥

#FITWIOSNA – pierwsze szczegóły wyzwania!

  • Wyzwanie trwa równe 4 tygodnie – od 1 marca do 28 marca.
  • Pełna strona wyzwania oraz plan treningowy będzie dostępny od piątku, od godziny 10:00 TUTAJ.
  • Aby otrzymać plan treningowy, będzie trzeba się zapisać do wyzwania (jest to darmowe) – nawet, jeśli jesteście osobami, które są już zapisane na newsletter. Dlaczego? Bo oprócz planu mam do rozdania sporo kodów rabatowych na kolekcję sportową PUMA i chciałabym, żeby osoby z newslettera też miały szansę go dostać! Dlatego zapisy na wyzwanie są osobno.
  • Oczywiście standardowo na blogu opiszę Wam także jak z niego korzystać i jak szukać treningów.
Fot. J. Janecki, J. Walczak
  • Plan treningowy będzie dostępny w trzech wersjach: dla mega początkujących, dla średnio-zaawansowanych i ambitnych początkujących i dla zaawansowanych. Plany można między sobą mieszać, np. jeśli w jakiś dzień czujemy się mocniej lub słabiej, można skorzystać z planu „wyżej” lub „niżej”.
  • Oprócz wyzwania, mam dla Was konkurs: 10 osób, które będą relacjonowały swoje zmagania w wyzwaniu na Instagramie pod odpowiednimi # i zrobią to w ciekawy i regularny sposób, wygrywa komplety treningowe marki PUMA. Dodatkowo z tych 10 osób – dwie otrzymają nagrodę główną: uczestnictwo w nagraniach kolejnego treningu na kanał Codziennie Fit – więc będą mogły stworzyć ze mną podobny trening do tych, które będziecie widzieć na wyzwaniu! 🙂 Wszystkie szczegóły konkursu także znajdą się w piątek na stronie wyzwania, razem z regulaminem.
  • W każdy poniedziałek rano na kanale YouTube Codziennie Fit będzie czekał na Ciebie nowy trening – nie ma wymówek!
  • Do jednego treningu przyda się sprzęt: hantle (waga zależna od Twojego stopnia zaawansowania, dla początkujących sugeruję 1 kg, pozostali przynajmniej 3 kg).
  • Poza tymi wszystkimi rzeczami… planuję też niespodzianki w trakcie samego wyzwania, więc najlepiej być ze mną na bieżąco – tutaj na blogu oraz na Instagramie i Facebooku.

Nie mogę się doczekać piątku, ale mam nadzieję, że przez to dawkowanie informacji Wy też nie będziecie mogli się doczekać! Jeśli macie ochotę, możecie zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę do wyzwania – im więcej nas w drużynie, tym raźniej! 🙂

Jaram się strasznie! 😀

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.