TreningiZestawy ćwiczeń

Trening HARDCORE – intensywny trening dla zaawansowanych [WIDEO]

Nadchodzi taki moment, w którym człowiek chciałby podnieść wyżej poprzeczkę – i trenować mocniej, szybciej i bardziej intensywnie. Dlatego bardzo miło mi ogłosić, że na kanale startuje nowa seria treningów HARDCORE – przeznaczona dla osób zaawansowanych!

Dziś mam dla Was intensywny trening dla zaawansowanych, którzy chcą konkretnie przetrenować całe ciało! W tym treningu wykorzystujemy zasadę piramidy – każda seria danego bloku jest krótsza, co nie znaczy, że łatwiejsza. Jestem bardzo podekscytowana, bo nie dość, że jest to pierwszy trening z nowej serii treningowej, to na dodatek w moim studio nagraniowym! Oczywiście jeszcze przed remontem, ale mogę zaprosić Was w moje skromne progi 🙂 Mega się cieszę!

HARDCORE – INTENSYWNY TRENING DLA ZAAWANSOWANYCH

Co to za trening?

HARDCORE 1 – to pierwszy trening z nowej serii dla osób zaawansowanych. To zestaw ogólnorozwojowy: jednocześnie wzmacniamy ciało, pracujemy nad kondycją i działamy naprawdę intensywnie przez cały czas trwania treningu.
DLA KOGO:  dla osób zaawansowanych (preferowany staż treningowy: przynajmniej 24 miesiące)
RODZAJ:  intensywny trening o wysokiej i średniej intensywności, ćwiczenia cardio przeplatane wzmacnianiem, elementy interwałów
CEL:  poprawa wydolności i sprawności u osób, które już długo ćwiczą; spore spalanie kalorii, trening – wyzwanie.
INTENSYWNOŚĆ: zmienna, głównie wysoka i średnia

DAJ ZNAĆ, JAK CI SIĘ PODOBA NOWY TRENING!

Będę bardzo wdzięczna, jeśli dacie mi znać, jak Wam się podoba nowa seria 🙂 Tak samo jak seria Starter (dla osób początkujących) będzie ukazywała się na kanale co jakiś czas. Oczywiście oprócz tego na moim kanale znajdziecie też treningi dla osób średnio-zaawansowanych, rozciaganie a także sporo filmów dotyczących zdrowego trybu życia w ogóle 🙂
Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach).

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.