Site icon Codziennie Fit

Trening dla początkujących – bez kondycji – Starter 4 [WIDEO]

Początki nie są usłane różami. Tak naprawdę niektórym wystarczy już mała rzecz, żeby sobie odpuścić i się zniechęcić – bo jak mam cokolwiek zrobić, skoro wkurzające jest to, że nie mogę zrobić treningu do końca? Nie tym razem!

Starter 4 to trening, który świetnie się sprawdzi u każdego – dla początkujących, osób po długiej przerwie od aktywności lub… dla wszystkich, którzy chcą lekko zacząć dzień lub trochę więcej się poruszać.

Bez frustracji – to trening dla początkujących i bez kondycji, który jesteś w stanie zrobić. I jeszcze mieć po tym dobry humor 🙂

Co to za trening?

STARTER 4 – idealny trening dla osób początkujących, bez kondycji, dla osób z dużą nadwagą czy powracających do ćwiczeń po chorobie lub długiej przerwie. Nie zawiera wielu skoków, nie obciąża stawów, zawiera bezpieczne ćwiczenia i pozwala na spokojne budowanie kondycji.
DLA KOGO: dla osób początkujących, dla osób z dużą nadwagą, dla osób bez kondycji i wracających do ćwiczeń po przerwie
Osoby średnio-zaawansowane i zaawansowane mogą potraktować ten trening jako ruch na podbicie aktywności.
RODZAJ:  mieszany trening zawierający zarówno elementy cardio jak i wzmacniania
CEL:  poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie mięśni, ujędrnienie ciała, praca nad całym ciałem, lepsza sprawność, rozpoczęcie aktywności fizycznej
INTENSYWNOŚĆ: zmienna zależnie od bloku

NIE PRZEGAP NOWYCH TRENINGÓW

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Nowe filmy ukazują się w poniedziałki (treningi) i czwartki (filmy o diecie i ćwiczeniach). Przez cały styczeń w środy widzimy się na treningu LIVE!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

Exit mobile version