Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 9

Dzisiaj wspaniały dzień – dzień relaksu!

Bardzo długo zwlekałam z publikacją tego treningu na dziś, bo strasznie biłam się z myślami! Wymarzyłam sobie, że dzisiaj zrobimy razem rozciąganie na transmisji live, ale… to jednak będzie musiało poczekać, bo zwyczajnie nie rozciągnę doby i nie jestem w stanie tego zrobić o żadnej ludzkiej godzinie dzisiaj. 🙂

Za to trening na żywo na pewno odbędzie się w tym tygodniu, prawdopodobnie w piątek (11.12) – ale jeszcze dam znać.

Pamiętajcie, że po dodatkową dawkę motywacji możecie skoczyć na mój Instagram – w relacjach (instastories) codziennie wrzucam mini-zadania lub wiedzę na dany dzień przez cały czas trwania wyzwania! Mój Instagram znajdziecie TUTAJ. Codzienne zadania będę też zapisywać na moim instagramowym profilu w wyróżnionych relacjach.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

Zadanie na dzisiaj jest proste – ROZCIĄGANIE!

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

Osoby zaawansowane

Osoby zaawansowane i „średniaki” – jeśli macie ochotę, możecie zamiast rozciągania z fokami zrobić ten sam zestaw, co początkujący.

A ja dziękuję, że jesteście! Widzę już po komentarzach i relacjach, że niektóre osoby odpadły – nawet, jeśli jesteście jedną z tych osób, która sporo treningów ominęła – głowa do góry! To nie jest najważniejsze. Próbujcie dalej, dostosujcie wyzwanie do swoich możliwości i lecimy!

A ja dzisiaj mam wielkie przygotowania – już jutro sesja zdjęciowa do mojego pierwszego ebooka o treningu i modelowaniu sylwetki w domu 🙂 Wszystko robimy sami, więc jest przy tym dużo emocji!

Życzę Wam miłego dnia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.