Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 7

Czas zacząć nowy tydzień i jednocześnie – zakończyć pierwszy tydzień wyzwania!

Tak się złożyło, że dziś poniedziałek – oraz siódmy dzień naszego wyzwania. Dlatego tak układałam plan, żeby dzisiaj znalazło się w nim coś, co pozwoli Wam dobrze zacząć nowy tydzień i nastroi Was pozytywnie do działania!

Pamiętajcie, że po dodatkową dawkę motywacji możecie skoczyć na mój Instagram – w relacjach (instastories) codziennie wrzucam mini-zadania lub wiedzę na dany dzień przez cały czas trwania wyzwania! Mój Instagram znajdziecie TUTAJ. Codzienne zadania będę też zapisywać na moim instagramowym profilu w wyróżnionych relacjach.

Wyzwanie przygotowałam w 3 wersjach. Możesz lawirować między różnymi poziomami, zależnie od Twojego samopoczucia w ciągu dnia.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

lub dla osób bardzo ambitnych – trudniejszy trening, nowość na kanale:

Osoby zaawansowane

Dla Was mam świeżynkę – trening, który miał być na środowym live 🙂

JAK PODSUMUJESZ PIERWSZY TYDZIEŃ?

I jak wrażenia po pierwszym tygodniu naszego wyzwania? Dajcie mi dzisiaj znać w komentarzach 🙂 Jak się czujecie? Ja mega się cieszę, że to robimy i czuję się taka dumna, kiedy widzę Wasze relacje i zaangażowanie <3 Super!

Życzę Wam przemiłego dnia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.