Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 4

To już czwarty dzień naszego wyzwania! Wierzę, że dla niektórych może to być pierwszy dzień wątpliwości – ale postaram się, żeby Wasza motywacja znowu się obudziła 🙂

Dzisiejszy trening pozwoli popracować w większym stopniu nad naszymi mięśniami! Warto go zrobić.

Pamiętajcie, że na moim instastories wrzucam codziennie dodatkowe mini-zadania. Mój Instagram znajdziecie TUTAJ.

Wyzwanie przygotowałam w 3 wersjach. Możesz lawirować między różnymi poziomami, zależnie od Twojego samopoczucia w ciągu dnia.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Dzisiaj mam dla Was naprawdę przyjemny zestaw. Jeśli jednak nie macie czasu na taką ilość treningów w tygodniu, dzisiejszy trening można odpuścić na rzecz treningu jutrzejszego (tylko osoby początkujące – pozostałe grupy będą miały taki trening „do odpuszczenia” w dniu piątym!).

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

Dzisiaj do wyboru dwa treningi – zależnie, czy macie hantle, czy też nie.

lub:

Osoby zaawansowane

Dzisiaj do wyboru dwa treningi – zależnie, czy macie hantle, czy też nie.

lub

Jeśli relacjonujecie wyzwanie na swoim Instagramie, pamiętajcie o oznaczeniu mnie koniecznie @codziennie_fit dodając hasztagi: #wyzwaniefitmas i #druzynaCF – dzięki temu będę mogła Was znaleźć i polubić czy skomentować Wasze działania! 

Dzisiaj w komentarzach chciałam Was zapytać o to, jak się czujecie po tych czterech dniach – fizycznie i psychicznie. Wszystko ok? Za duże tempo? Będzie to dla mnie doskonała podpowiedź, czy modyfikować coś w zaplanowanym planie na przyszły tydzień czy nie 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.