Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 3

Po dwóch intensywnych dniach, Waszym ciałom należy się coś innego – dlatego dzisiaj zaplanowany…

… dzień rozciągania lub odpoczynku! Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy jesteśmy w stanie codziennie coś robić w ramach wyzwania, jeśli więc nie możecie wykonać dzisiaj rozciągania – jest to w porządku. Możecie je zrobić w dowolnym innym dniu w tym tygodniu, np. po innym treningu lub samo.

Mam nadzieję, że wczorajszy live Wam się podobał 🙂 Treningi na żywo będę starała się wplatać w plan raz w tygodniu – postaram się też ustalać różne godziny, żeby każdy mógł skorzystać. 🙂

Pamiętajcie, że po dodatkową dawkę motywacji możecie skoczyć na mój Instagram – w relacjach (instastories) codziennie wrzucam mini-zadania lub wiedzę na dany dzień przez cały czas trwania wyzwania! Mój Instagram znajdziecie TUTAJ. Codzienne zadania będę też zapisywać na moim instagramowym profilu w wyróżnionych relacjach.

Wyzwanie przygotowałam w 3 wersjach. Możesz lawirować między różnymi poziomami, zależnie od Twojego samopoczucia w ciągu dnia.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane oraz zaawansowani (dzisiaj macie ten sam zestaw):

Wykorzystajcie dzisiejszy dzień na odpoczynek. Zróbcie dla siebie coś dobrego 🙂 Kiedy to czytacie (czwartek) właśnie nagrywam nowe treningi na kanał, więc oczekujcie w trakcie wyzwania także nowości treningowych 🙂

Miłego dnia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.