Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 2

W drugi dzień wyzwania mam dla Was kolejną niespodziankę – mam nadzieję, że to utrzyma Waszą motywację!

Żeby zapał nie opadł, mam dzisiaj coś specjalnego – spotkamy się na treningu LIVE! Ćwiczymy 2 grudnia, w środę, o godzinie 19:00 na moim kanale YT – TU .

Pamiętajcie, że po dodatkową dawkę motywacji możecie skoczyć na mój Instagram – w relacjach (instastories) codziennie wrzucam mini-zadania lub wiedzę na dany dzień przez cały czas trwania wyzwania! Mój Instagram znajdziecie TUTAJ. Codzienne zadania będę też zapisywać na moim instagramowym profilu w wyróżnionych relacjach.

Wyzwanie przygotowałam w 3 wersjach. Możesz lawirować między różnymi poziomami, zależnie od Twojego samopoczucia w ciągu dnia.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

TRENING NA DZIŚ

UWAGA – ambitni początkujący, osoby średnio-zaawansowane i zaawansowane!

Jutro spotykamy się na treningu na żywo! Widzimy się na moim kanale YouTube (TU) równo o 19:00. Przygotuj matę, wodę i dobry humor – zrobimy sobie trening na całe ciało, zarówno z elementami wzmacniania jak i cardio.

Jeśli nie możesz do nas dołączyć lub robisz trening o innej porze, tutaj zamienniki LIVE’a:

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

Osoby zaawansowane

Jeśli relacjonujecie wyzwanie na swoim Instagramie, pamiętajcie o oznaczeniu mnie koniecznie @codziennie_fit dodając hasztagi: #wyzwaniefitmas i #druzynaCF – dzięki temu będę mogła Was znaleźć i polubić czy skomentować Wasze działania! 

Jak czujecie się w drugi dzień? Dalej jest zapał? Dajcie proszę znać!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.