Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 12

Nie martwcie się, dzisiaj będzie dzień relaksu – i to razem ze mną! Jeśli do tej pory uważaliście rozciąganie za nudne, dzisiejszego dnia postaram się, żebyście zmienili zdanie. Czeka nas trening na żywo!

Nieważne, czy lubicie rozciąganie czy nie – postaram się, żeby na dzisiejszym treningu na żywo Wam się spodobało! Odpowiednio zagadam, wytłumaczę co robimy i zanim się obejrzycie – będzie już po treningu!

Zaczynamy równo o 17:00 na moim kanale YouTube – TUTAJ.

Poniżej też możecie odtworzyć live (ale lepiej z YouTube, żeby mieć widok czatu):

Jeśli nie możecie być na lajwie, nie martwcie się – przygotowałam zestawy zastępcze – znajdziecie je poniżej – wykonajcie je, jeśli nie będziecie mogli być na transmisji na żywo:

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

dowolny 30-minutowy fragment poniższego rozciągania (w opisie filmu znajdziecie minuty, w których ćwiczymy konkretnie partie):

Osoby zaawansowane:

Tak samo jak średnio-zaawansowani – dowolny 30-minutowy fragment poniższego rozciągania (w opisie filmu znajdziecie minuty, w których ćwiczymy konkretnie partie):

Z KIM SIĘ WIDZĘ?

No dobra, to dzisiaj czekam na dwie rzeczy – informację, kto z Was będzie dzisiaj na live oraz meldunki tych, którzy na lajwie być nie mogą 🙂 Dajcie znać w komentarzach!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.