Trening na dziś

#WYZWANIEFITMAS – DZIEŃ 1

To już dziś! Zaczynamy nasze świąteczne wyzwanie!

Wszystkie ręce na pokład! Mam nadzieję, że jesteście gotowi, bo ja jestem przygotowana na dwieście, a nawet na trzysta procent!

Trzymam mocno za Was kciuki i wierzę, że te wyzwanie naprawdę pomoże Wam przejść grudzień w aktywny sposób i pod koniec roku spojrzeć sobie w oczy z satysfakcją – udało się, nie odpuściliście!

Pamiętajcie, że po dodatkową dawkę motywacji możecie skoczyć na mój Instagram – w relacjach (instastories) codziennie wrzucam mini-zadania lub wiedzę na dany dzień przez cały czas trwania wyzwania!

Wyzwanie przygotowałam w 3 wersjach. Możesz lawirować między różnymi poziomami, zależnie od Twojego samopoczucia w ciągu dnia.

Więcej o wyzwaniu przeczytasz TUTAJ.

TRENING NA DZIŚ

Osoby mega początkujące / wracające po chorobie / z dużą nadwagą / nie mające kondycji:

Ambitni początkujący i osoby średnio-zaawansowane:

Osoby zaawansowane (tak, macie ten sam trening, co średnio-zaawansowani):

DAJ ZNAĆ, JAK POSZŁO!

Koniecznie dajcie znać jak Wasze nastroje i jak Wam poszło! Będę czekać na Wasze komentarze pod tym postem 🙂

A jeśli chcielibyście relacjonować wyzwanie na swoim Instagramie, oznaczcie mnie koniecznie @codziennie_fit dodając hasztagi: #wyzwaniefitmas i #druzynaCF – dzięki temu będę mogła Was znaleźć i polubić czy skomentować Wasze działania! 🙂

Miłego dnia! To będzie WSPANIAŁY grudzień!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.