Fit wyzwaniaWyzwanie #FITJESIEŃ 2

FIT JESIEŃ 2 – WYZWANIE TRENINGOWE!

Nie ma co czekać na motywację – czas zadbać o nią samodzielnie! A jeśli chcecie zrobić to skutecznie – najlepiej dołączyć do naszego wielkiego, treningowego wyzwania – FIT JESIEŃ 2! Czeka na Was gotowy plan treningowy, nowe treningi, wyzwania i sporo inspiracji!

FIT JESIEŃ 2 to już druga edycja mojego wielkiego, treningowego wyzwania – zaprojektowana tak, żeby poderwać wszystkich z kanapy jesienią i rzeczywiście zadbać o porządną aktywność. Nie ma wymówek, jest działanie i motywacji!

Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, wyzwanie Fit Jesień 2

Tej ostatniej będzie sporo, bo dostajecie pełen pakiet narzędzi, które praktycznie gwarantują sukces:

 • przygotowałam dla Was plan treningowy w dwóch wersjach – łatwiejszej i trudniejszej;
 • co poniedziałek rano pojawią się zupełnie nowe treningi na moim kanale – żeby jeszcze bardziej zainspirować Was do pracy,
 • na moich kanałach: Instagramie i Facebooku przygotowałam dodatkowe materiały, żeby Was bardziej motywować;
 • mam też dla Was konkurs, który dla wielu będzie na pewno kolejną inspiracją do działania (szczegóły niżej)

Słowem: będzie się działo! To idealna okazja, żeby wreszcie zacząć działać na sto procent.

Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, wyzwanie Fit Jesień 2, zestaw ćwiczeń

Niezależnie od tego, czy nie macie problemu z regularnymi treningami, czy ciężko Wam się zebrać, postaram się dać z siebie dwieście procent, żeby zmotywować wszystkich do działania!

FIT JESIEŃ 2 – JAK TO DZIAŁA?

Wyzwanie zaczynamy równo w poniedziałek, 5 października. Walczymy przez równo 4 tygodnie – do 1 listopada!

Fit Jesień 2 - plan treningowy, harmonogram ćwiczeń na 4 tygodnie
 • do wyzwania nie musisz się nigdzie zapisywać. Wystarczy, że pobierzesz plan treningowy – znajdziesz go TUTAJ i zaczniesz go z  nami realizować od poniedziałku!
 • wyzwanie zawiera zarówno gotowe treningi wideo, dowolną aktywność, treningi z aplikacji PUMATRAC oraz rozciąganie. Plan nastawiony jest na zamianie w najsprawniejszą wersją siebie! Przy połączeniu z odpowiednią dietą, możecie też zadbać o utratę tkanki tłuszczowej (dieta redukcyjna) lub wymodelowanie ciała (zerowy lub lekko dodatni bilans kaloryczny). Więcej o diecie przeczytasz TU.
 • oprócz planu, nowych treningów i motywujących materiałów, przygotowałam dla Was konkurs! Wśród najaktywniejszych osób z najciekawszymi relacjami wybiorę 10 osób, które dostaną komplety treningowe marki PUMA oraz spędzą ze mną dzień treningowy we Wrocławiu. Aby wziąć udział w konkursie, należy relacjonować swoje postępy w wyzwaniu na Instagramie, dodając odpowiednie hasztagi (#fitjesien, #druzynaCF i oznaczając @pumaperformance oraz @martes.sport.) oraz posiadać jedną rzecz z kolekcji PUMA ze sklepów Martes Sport – wszystkie informacje macie TUTAJ.
 • nowe treningi będą pojawiały się w poniedziałek rano na moim kanale YouTube. Są one oznaczone w planie jako PREMIERA.
 • aby wykorzystać wyzwanie na sto procent, przydadzą Ci się akcesoria: hantelki (ciężar uzależniony od Waszego stopnia zaawansowania). Jeśli w żaden sposób nie masz dostępu do hantli, ewentualnie możesz użyć butelek wody 1,5 l.
  Przyda się także długa guma oporowa o lekkim lub średnim oporze (taka jak tu: klik).
  Jeśli nie możesz w żaden sposób jej sobie zapewnić, zamiast treningu Fit Figura zrób TEN trening. Jeśli masz taśmy mini band, możesz zrobić TEN trening.
 • Do treningu Slim Body w ostatnim tygodniu przyda się piłka fitball. Jeśli jej nie masz, w planie podane są treningi zastępcze.
 • do wyzwania przyda się aplikacja PUMATRAC na telefon – jest darmowa – możecie ją pobrać tutaj.

Oprócz planu treningowego i wyzwania jako takiego, zaprojektowałam DODATEK – wyzwanie nawykowe! Na stronie wyzwania macie do pobrania plansze nawykownika.

wyzwanie treningowe Fit Jesień 2

Możecie dzięki nim: po pierwsze – określić, nad jakimi nawykami chcecie pracować i po drugie – odhaczać codziennie dni z wyzwania (plansze można np. wrzucić sobie na swoją relację na Instagramie). Plansze znajdziecie TU.

JAK ROZUMIEĆ PLAN TRENINGOWY?

Plan treningowy jest dostępny dla Was w dwóch wersjach: podstawowej (3 pełne treningi tygodniowo) i zaawansowanej (4 pełne treningi o wyższym poziomie).

Fit Jesień 2 plan treningowy

Plan treningowy podstawowy skonstruowany jest dla osób, które mają mniej czasu lub nie mają dużego stażu treningowego. Niektóre treningi z tego planu mogą być ciężkie dla naprawdę początkujących – w takim wypadku robimy tyle, ile potrafimy i przerywamy trening kiedy jest ponad nasze siły. Nawet taki przerwany trening przyniesie efekty!

Osoby bardzo początkujące mogą mieć problem z treningami: Ekstra Cardio i Super Cardio. W takim wypadku możecie wykonać trening Cardio Starter (lżejszy) lub Cardio bez tupania (trochę trudniejszy).

Plan treningowy trudniejszy przeznaczony jest dla osób, które mają więcej czasu i są bardziej zaawansowane.

Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, wyzwanie treningowe Fit Jesień 2
 • treningi oznaczone jako PREMIERA to nowości na kanale. Oznacza to, że pojawią się one dopiero w danym tygodniu wyzwania, w poniedziałek o godzinie 7:00. Wtedy wystarczy wejść na mój kanał YouTube – KLIK – film powinien się wyświetlić.
 • treningi z logo PUMATRAC – to treningi z aplikacji na telefon PUMATRAC. Aby z nich skorzystać, wystarczy pobrać aplikację ( tutaj ), założyć konto i już. Aby wyszukać konkretny trening, wystarczy włączyć aplikację i na górze wyszukać trening wpisując jego nazwę. Łatwizna!
 • pozostałe treningi znajdziecie na moim kanale Youtube. Zrobiłam dla Was specjalne playlisty z wszystkimi treningami:
  – wersja łatwiejsza KLIK
  – wersja trudniejsza KLIK
 • pozycja oznaczona jako „wolne” to dni, które powinny być wolne od treningu. W tym czasie można iść na spacer, jeździć na rowerze, ale nie zaleca się dużej aktywności fizycznej. Wszystko po to, aby odpowiednio się zregenerować
 • 30/40 min. dowolnej aktywności – to punkt, który zawarłam, by dać Wam więcej elastyczności. W ramach treningu możecie wykonać dowolny trening, np. z mojego kanału, pójść na zajęcia fitness czy pobiegać.

CZAS DZIAŁAĆ!

Mam nadzieję, że jesteście gotowi – ja wierzę, że ta jesień będzie naprawdę nasza! Będę robić co w mojej mocy, żeby Was odpowiednio zmotywować.

Pamiętajcie, że cała drużyna Codziennie Fit działa razem z Wami! Startujemy z samego rana w poniedziałek!

Jeśli bierzecie udział – dajcie znać pod tym postem. Zobaczymy, ile nas jest!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.