Bez kategoriiWyzwanie #FITJESIEŃ 2

FIT JESIEŃ 2 – nowa edycja naszego wyzwania treningowego!

Jeśli szukaliście motywacji do ćwiczeń – to już niedługo przyjdzie do Was w wielkiej dawce! Za chwilę zaczynamy wyzwanie treningowe FIT JESIEŃ – edycja druga!

Nasze wyzwanie w tamtym roku było ogromne, więc nie było dla mnie innej opcji – robimy kolejną edycję!

Przed Wami miesiąc ćwiczeń z planem treningowym, nowymi treningami, a także mini-wyzwaniem z nawykami! Przygotowałam sporo materiałów – a wszystko po to, by ta jesień była naprawdę fit 🙂

Tak jak w tamtym roku przygotowałam też konkurs dla najaktywniejszych i najwytrwalszych uczestników wyzwania – do wygrania dla 10 osób będzie wspólny dzień treningowy ze mną we Wrocławiu i zestawy kompletów treningowych marki PUMA.

Mam nadzieję, że to będzie kolejna motywacja do działania i wytrwania w wyzwaniu. 🙂

FIT JESIEŃ 2 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Wyzwanie zaczynamy w poniedziałek, 5 października
  • Plan treningowy pojawi się szybciej – w czwartek (1.10) około godziny 20:00 na stronie wyzwania TUTAJ
  • Plan będzie w dwóch wersjach: dla początkujących i dla zaawansowanych
  • Oprócz planu, do pobrania będą plansze nawykownika – dzięki którym oprócz treningów, będziecie mogli skupić się na innych zdrowych nawykach (lub rzucaniu niezdrowych nawyków). Będą dostępne także na stronie wyzwania TU.
Marta Hennig, Marta Kruk, Codziennie Fit, trening
  • W każdy poniedziałek rano na kanale Codziennie Fit pojawi się nowy trening z wyzwania (oczywiście będzie uwzględniony w planie)
  • W wyzwaniu przydadzą się akcesoria: para hantli (na przykład takie) – można też użyć butelek z wodą oraz długa guma oporowa o lekkim lub średnim oporze (taka jak tu: klik). Dwa treningi z planu zawierają te akcesoria.
  • Reszta informacji pojawi się na blogu i stronie wyzwania w czwartek wieczorem.

Jestem bardzo podekscytowana! Uwielbiam robić z Wami wyzwania, a te konkretne jest prawdziwą bombą – zobaczycie! 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.