TreningiWideoZestawy ćwiczeń

Trening spalający 2 – Cardio i rzeźba

Zmienne tempo, pracujące całe ciało i trochę wzmacniania – jeśli macie ochotę na trening, który da Wam to wszystko, to bardzo dobrze trafiliście!

MOJE TRENINGI W FITATU

Mam też super wiadomość, na którą dłuuuugo czekałam! Od dzisiaj kilkanaście moich treningów znajdziecie w aplikacji Fitatu – możecie więc je dodać i tym sposobem lepiej oszacować swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Wartości spalonych kalorii aplikacji są uśrednione – mają pomóc w oszacowaniu dziennego zapotrzebowania, ale mogą się różnić od rzeczywistości z powodu indywidualnych predyspozycji i mają charakter szacunkowy.

Wiadomo – najdokładniejszy wynik otrzymacie trenując z zegarkiem mierzącym puls, ale jeśli nie macie takiego sprzętu, to te uśrednione wyniki z Fitatu jak najbardziej się przydadzą do obliczenia swojego zapotrzebowania.

Link do darmowej wersji apki – TUTAJ.

TRENING SPALAJĄCY 2 – CARDIO I RZEŹBA

Co to za trening?

TRENING SPALAJĄCY 2– to zestaw ćwiczeń o zmiennej intensywności, połączonych z ruchami wzmacniającymi. Utrzymanie podniesionego tętna pozwala spalić więcej kalorii, a wzmacnianie w treningu pomoże ujędrnić i wzmocnić całą sylwetkę.

DLA KOGO:  osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening cardio o zmiennej intensywności z elementami wzmacniania
CEL:   poprawa wyglądu sylwetki, kondycji, samopoczucia, wzmocnienie mięśni,
INTENSYWNOŚĆ:  zmienna, średnia i wysoka

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI TRENINGAMI I DOŁĄCZ DO WYZWANIA!

Od poniedziałku, 6 lipca trwa nasze wyzwanie AKTYWNY LIPIEC. W każdej chwili możesz wziąć udział – wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treningów i filmów na moim kanale – możesz zasubskrybować mój kanał TUTAJ. Będzie mi bardzo miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.