Aktywny LipiecTrening na dziś

Aktywny Lipiec – dzień 1

Mam nadzieję, że wstaliście dzisiaj pełni chęci do działania, bo właśnie rozpoczynamy aktywne wakacje! Zobaczycie – ten lipiec będzie bardzo fit! 🙂

A więc to już – startujemy z naszym wyzwaniem! Jeśli nie wiecie o co chodzi, TUTAJ znajdziecie wszystkie szczegóły i kalendarz wyzwania do druku.

ZANIM ZACZNIEMY…

Na każdy dzień przeznaczone są dwa zadania:

  • jedno to ruch przez przynajmniej 10 minut dziennie (może być to rozciąganie, spacer, taniec – cokolwiek – w ramach #WyzwanieRuszanie rozpoczętego przez Monikę Dr Lifestyle),
  • drugie to trening na dany dzień (możecie zrobić zadania bezpośrednio po sobie, lub zacząć dzień od 10 minut rozruchu, a w dowolnym momencie dnia – wykonać trening).

Wyzwanie ułożone jest w plan treningowy, więc kolejność dni ma znaczenie. Wyzwanie uwzględnia też dni regeneracyjne – w tym tygodniu będzie to środa i niedziela.

Codziennie o 18:00 będzie pojawiał się wpis z treningiem/propozycją regeneracji na kolejny dzień. Wszystkie znajdziecie w zakładce Aktywny Lipiec – Trening na dziś .

TRENING NA DZIŚ

Osoby MEGA początkujące bez kondycji lub z dużą nadwagą:

10 minut dowolnego rozruchu w ramach akcji #WyzwanieRuszanie

oraz:

Osoby początkujące, które już trochę ćwiczą i osoby średnio-zaawansowane:

10 minut dowolnego rozruchu w ramach akcji #WyzwanieRuszanie oraz (do wyboru):

lub:

Osoby zaawansowane:

10 minut dowolnego rozruchu w ramach akcji #WyzwanieRuszanie oraz (do wyboru):

lub:

No i startujemy! Czekam na Wasze meldunki pod tym postem lub na Instagramie (pamiętajcie, żeby mnie oznaczyć – wtedy mogę zerkąć od razu na te zdjęcia i relacje).

Pomogę Wam i naprawdę postaram się zrobić wszystko, żeby lipiec był dla Was bardzo aktywny! 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.