Codziennie Fit

WYZWANIE TRENINGOWE: MOTYWATOR! Dołącz i ćwicz z nami!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie, czy jesteście już zaprawieni w bojach; czy macie motywację, czy ciągle jej szukacie – czas na WYZWANIE!
To wyzwanie pozwoli Wam regularnie się ruszać, popracować nad swoją kondycją, sylwetką, zdrowiem i przede wszystkim… mieć trochę więcej motywacji do działania. Gotowi?

Marta Hennig, Codziennie Fit, trening

NA CZYM POLEGA WYZWANIE?

Zaczynamy w środę, 8 kwietnia z samego rana – od tego dnia razem będziemy wykonywać plan z mojej książki „Motywator” – ramię w ramię, wszyscy razem – motywacja gwarantowana!

Swoje lepsze i gorsze dni możecie relacjonować tutaj pod postem (postaram się odpisać na jak największą ilość komentarzy!) oraz na swoich Instagramach, dodając #druzynaCF i #wyzwanieMotywator – dzięki temu będę mogła obejrzeć Wasze relację czy dodać je u siebie!

Wyzwanie polega na:

KONKURS!

Dodatkowo, żeby Was zachęcić, wymyśliłam kolejną okazję do zdobycia nagród – spośród relacji i zdjęć na Instagramie, CO TYDZIEŃ będę wybierała jedną osobę, która jest najbardziej zaangażowana – i ta osoba dostanie ode mnie paczkę z nagrodą 🙂
Łącznie więc osób będzie osiem, a co tydzień będzie szansa na wygraną.

Pamiętajcie tylko o #druzynaCF i #wyzwanieMotywator  – żebym mogła Was znaleźć!

A CO Z NOWYMI TRENINGAMI?

Możecie zadawać sobie pytanie: w porządku, ale co jeśli chciałabym/chciałbym wypróbować nowe treningi z kanału (a te teraz będą się pojawiać częściej) – NIC TRUDNEGO!

Specjalnie dla tych osób przygotowałam listę treningów, które można wykonać zamiast treningu z planu „Motywatora”.

Dodatkowo, pod każdym nowym treningiem będzie informacja, gdzie w planie „Motywatora” możemy go wcisnąć lub zamienić. Nic więc nie przegapicie!

Możecie jednocześnie realizować „Motywator” i korzystać z nowości. Jednocześnie treningi są tak zaproponowane, żeby plan dalej był jak najbardziej efektywny.

Ponieważ zajmuje mi to sporo czasu, lista zamienników będzie pojawiać się co tydzień na blogu. Będziecie mogli je znaleźć w zakładce WYZWANIE MOTYWATOR na górze bloga.

Pierwszą listę już przygotowałam: KLIK.

ALE JA NIE MAM MOTYWATORA!

… to nic! Specjalnie dla osób, które nie posiadają mojej książki poprosiłam (bardzo mocno, bo to wcale nie jest taka popularna praktyka) wydawnictwo o udostępnienie pierwszego tygodnia za darmo dla wszystkich, którzy chcą spróbować wyzwania i ewentualnie po kilku dniach zdecydować, czy dołączają, czy odpuszczają.

Darmowy fragment zawiera plan treningowy na cały tydzień w wersji dla osób początkujących i zaawansowanych, cały tydzień „plannera” z zadaniami dziennymi oraz dwa moje artykuły dostępne w książce. Możecie więc zrobić cały tydzień wyzwania z nami!

Z tego właśnie powodu przygotowanie tego wyzwania trwało trochę dłużej – mam nadzieję jednak, że Wam się to przyda!

Jak dostać fragment na ten tydzień?

Aby dostać fragment Motywatora na ten tydzień, należy zapisać się na listę:

Na wskazanego maila po potwierdzeniu adresu dostaniecie link z książką do pobrania. I możecie zaczynać razem z nami!

W razie problemów piszcie na marta@codzienniefit.pl .

Gdzie dostać „Motywator”?

Motywator w promocyjnej cenie jest obecnie w Empiku. Znajdziecie go TU.

Możecie go także zamówić na mojej stronie ode mnie – do środy (15.04) obowiązuje promocja i do każdego zamówionego Motywatora dołączę komplet naklejek motywacyjnych gratis. Można go także kupić w pakiecie z moją książką „Codziennie Fit”. Znajdziecie go TUTAJ.

ALE JA JUŻ ZACZĘŁAM MOTYWATOR!

No i super! W takim razie kontynuuj wyzwanie tam, gdzie jesteś aktualnie. Jednocześnie dalej możesz relacjonować swoje postępy i korzystać z nowych treningów (bo pod każdym w opisie będzie informacja, w jakim dniu „Motywatora” możesz go zrobić!). Takie osoby też mogą brać udział w naszym mini-konkursie.

A jeśli skończysz „Motywator” wcześniej od nas… to możesz do nas dołączyć – ten plan można powtarzać, zwłaszcza przy wymiennych treningach.

DO DZIEŁA, DRUŻYNO CF!

No to co – do dzieła! Mam nadzieję, że odświeżenie „Motywatora” znowu zmotywuje nas do działania i pozwolić w tych dziwnych czasach chociaż jedną rzecz mieć pod kontrolą – nasze zdrowie i formę. Nie mogę się doczekać startu wyzwania i przyznam, że jestem prawie tak podeksytowana, jak przy premierze książki. 🙂

Z Patrykiem pracujemy teraz jak mrówki, żeby przygotować też nowe treningi. Macie więc pewność, że wyzwanie będzie urozmaicone i ciekawe, a także obfitujące w nowości 🙂

To jak – wchodzicie w to? 🙂

PS Dla osób, które naprawdę nie chcą z nami ćwiczyć – przypominam, że w zakładce plany treningowe znajdziecie mnóstwo alternatywnych planów. Nic, tylko drukować i działać! Bez wymówek!

Wsparcie znajdziecie na naszej grupie na Facebooku: KLIK.

Exit mobile version