TreningiZestawy ćwiczeń

CARDIO BEZ TUPANIA – trening cardio bez skakania w domu [WIDEO]

Czy można się zmęczyć, poprawić kondycję i spalić trochę kalorii bez zbędnego skakania? Można! Przed Wami trening cardio bez skakania i bez tupania, który sprawdzi się idealnie, kiedy chcemy poćwiczyć po cichu, mamy wrażliwych sąsiadów albo po prostu… nie możemy skakać.

Co to za trening?

CARDIO BEZ TUPANIA – to trening cardio bez skakania i hałasów do wykonania w domu. Pomoże poprawić kondycję, spalić trochę kalorii i przy okazji dość intensywnie się poruszać bez zbędnych hałasów.

DLA KOGO:  dla ambitnych początkujących (pamiętaj, możesz zrobić dłusze przerwy!) oraz dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
RODZAJ:  trening o średniej intensywności, mieszczący się w ramach CARDIO z dodatkowymi elementami wzmacniającymi sylwetkę
CEL:   poprawa kondycji, spalanie kalorii, wzmocnienie całego ciała
INTENSYWNOŚĆ:  głównie średnia, momentami wysoka

Jestem bardzo ciekawa, jak Wam się spodoba 🙂 Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam nagranie tego w domu, ale w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem, znalezienie miejsca do nagrań nie jest łatwe!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI TRENINGAMI!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi treningami, a także innymi moimi filmami dotyczącymi ćwiczeń, zdrowia i odżywiania – zasubskrybuj mój kanał! Możesz zrobić to TUTAJ.

Będzie mi ogromnie miło!

Inne treningi znajdziecie także w kategorii: ZESTAWY ĆWICZEŃ.
Na blogu znajduje się też mnóstwo zdrowych przepisów – PRZEPISY.

Po więcej motywacji zajrzyjcie na mój FACEBOOK INSTAGRAM .

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.