Codziennie Fit

Wyzwanie #FITMARZEC – plan treningowy i szczegóły!

To będzie bardzo aktywna wiosna – gwarantuję! Przygotowałam dla Was wyzwanie z planem treningowym, dzięki któremu łatwiej zmotywujecie się do ćwiczeń. Razem będziemy ćwiczyć przez cały miesiąc – mam nadzieję, że jesteście gotowi na #FITMARZEC! Zobaczcie szczegóły naszego wyzwania!

Nie ma chyba nic lepszego, niż rozpoczęcie większej aktywności fizycznej tuż przed wiosną. A że jednocześnie w marcu rusza moja trasa treningowa, gdzie będziemy mogli poćwiczyć na żywo (szczegóły tutaj), to pomyślałam, że zadbam jednocześnie o tych, którzy na trasę przychodzą jak i o tych, którzy nie mogą przyjść.

WYZWANIE – NA CZYM POLEGA?

Przygotowałam dla Was wyzwanie i plan treningowy, który trwa od 29 lutego do 29 marca. Jeśli zdecydujecie się dołączyć w trakcie,  po prostu zacznijcie od tej daty, która jest aktualnie.

Z planu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane.

Początkujący – jeśli któryś trening będzie dla Was zbyt ciężki, zawsze możecie wydłużyć przerwy, skrócić czas ćwiczeń lub skończyć trening wcześniej.

wyzwanie fit marzec #fitmarzec, Marta Hennig, codziennie fit

Mam nadzieję, że wyzwanie nas zmotywuje i jako Drużyna Codziennie Fit damy czadu 😊 W grupie siła, nie krępujcie się więc pisać o swoich dobrych i słabych dniach – tutaj pod postem, na naszej grupie na Facebooku lub na swoich profilach na insta (tam pamiętajcie o hasztagach #druzynacf #fitmarzec żebym mogła to zobaczyć!).

PLAN TRENINGOWY – JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

Plan treningowy zakłada nie tylko moje treningi na YouTube, ale także treningi z aplikacji PUMATRAC (jest darmowa) oraz inną aktywność w postaci spacerów/biegania/marszobiegów. Jeśli będziecie na mojej trasie treningowej, to ten trening też macie do odhaczenia w planie!

KONKURS – DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH

Żeby trochę bardziej zmotywować Was do działania, razem z Martes Sport i marką PUMA przygotowaliśmy konkurs – dla trzech najaktywniejszych osób działających w wyzwaniu mamy nagrody!

Nagroda główna: miejsce na obozie Codziennie Fit Camp w lipcu + komplet treningowy PUMA

2 i 3 nagroda: komplet treningowy PUMA

Zasady:

  1. Kup przynajmniej jedną, dowolną rzecz z najnowszej kolekcji treningowej Puma w Martes Sport i pokaż jak w niej trenujesz;
  2. Systematycznie relacjonuj swoje treningi/postępy na Instagramie;
  3. Pamiętaj o hasztagach, #drużynacf #fitmarzec i oznaczeniach Partnerów: @martes.sport i @pumaperformance

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj: KLIK.

SPIS TRENINGÓW

Żeby ułatwić Wam działanie i jednocześnie pozbawić wymówek, poniżej zamieszczam listę podlinkowanych treningów z wyzwania:

GOTOWI? CZAS START!

To jak – chwytamy za matę i działamy? Mam nadzieję, że tak! Ta wiosna będzie świetna 😊

Exit mobile version