Fit wyzwaniaPlany treningoweWyzwania

Wyzwanie #FITMARZEC – plan treningowy i szczegóły!

To będzie bardzo aktywna wiosna – gwarantuję! Przygotowałam dla Was wyzwanie z planem treningowym, dzięki któremu łatwiej zmotywujecie się do ćwiczeń. Razem będziemy ćwiczyć przez cały miesiąc – mam nadzieję, że jesteście gotowi na #FITMARZEC! Zobaczcie szczegóły naszego wyzwania!

Nie ma chyba nic lepszego, niż rozpoczęcie większej aktywności fizycznej tuż przed wiosną. A że jednocześnie w marcu rusza moja trasa treningowa, gdzie będziemy mogli poćwiczyć na żywo (szczegóły tutaj), to pomyślałam, że zadbam jednocześnie o tych, którzy na trasę przychodzą jak i o tych, którzy nie mogą przyjść.

WYZWANIE – NA CZYM POLEGA?

Przygotowałam dla Was wyzwanie i plan treningowy, który trwa od 29 lutego do 29 marca. Jeśli zdecydujecie się dołączyć w trakcie,  po prostu zacznijcie od tej daty, która jest aktualnie.

Z planu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane.

Początkujący – jeśli któryś trening będzie dla Was zbyt ciężki, zawsze możecie wydłużyć przerwy, skrócić czas ćwiczeń lub skończyć trening wcześniej.

wyzwanie fit marzec #fitmarzec, Marta Hennig, codziennie fit

Mam nadzieję, że wyzwanie nas zmotywuje i jako Drużyna Codziennie Fit damy czadu 😊 W grupie siła, nie krępujcie się więc pisać o swoich dobrych i słabych dniach – tutaj pod postem, na naszej grupie na Facebooku lub na swoich profilach na insta (tam pamiętajcie o hasztagach #druzynacf #fitmarzec żebym mogła to zobaczyć!).

PLAN TRENINGOWY – JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

Plan treningowy zakłada nie tylko moje treningi na YouTube, ale także treningi z aplikacji PUMATRAC (jest darmowa) oraz inną aktywność w postaci spacerów/biegania/marszobiegów. Jeśli będziecie na mojej trasie treningowej, to ten trening też macie do odhaczenia w planie!

 • Plan treningowy znajdzIecie TUTAJ.
 • Wszystkie treningi znajdziecie na moim kanale YouTube: KLIK
 • Oprócz wyzwania, mam dla Was super konkurs, który przygotowałam dla Was z Martes Sport i marką PUMA! Do wygrania 3 komplety treningowe marki PUMA i nagroda główna – miejsce na moim obozie Codziennie Fit Camp w lipcu. Szczegóły konkursu znajdziecie na dole.
 • Treningi oznaczone małym logiem PUMA to treningi z darmowej aplikacji PUMATRAC. Aby z nich skorzystać, wystarczy pobrać aplikację ( tutaj ), założyć konto i już.
  Aby wyszukać konkretny trening, wystarczy włączyć aplikację, kliknąć „przeglądaj” na górze po lewej stronie i w wyszukiwarkę („szukaj treningi”) wpisać konkretną nazwę treningu, tak jak w planie.
 • Jeśli w planie widnieje napis „wolne” to zalecam zrobienie dnia bez treningu. Można iść na spacer, na rower, porozciągać się – ale nie trenujemy, żeby zapewnić ciału odpowiednią regenerację i odpoczynek.
wyzwanie fit marzec #fitmarzec, Marta Hennig, codziennie fit
 • 30 minut spaceru, marszobiegu lub biegu” – chciałabym, aby oprócz treningów w domu pojawiła się u Was aktywność na powietrzu – o ile jest taka możliwość. Tutaj mamy kilka opcji:
  a) jeśli kondycja, jakość powietrza i pogoda nam pozwala, robimy marszobieg lub bieg;
  b) jeśli kondycja nam nie pozwala, po prostu idziemy na żwawy spacer lub na rower;
  c) jeśli opcja a i b odpada, wykonujemy w ten dzień dowolnie wybrany trening z mojego kanału – wszystkie treningi znajdziecie TU.
 • Jeśli jesteście na trasie, w dzień treningu odhaczacie sobie tę aktywność; jeśli nie możecie być na moim treningu na żywo, macie trening zastępczy w planie lub wolne.

KONKURS – DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH

wyzwanie fit marzec #fitmarzec, Marta Hennig, codziennie fit

Żeby trochę bardziej zmotywować Was do działania, razem z Martes Sport i marką PUMA przygotowaliśmy konkurs – dla trzech najaktywniejszych osób działających w wyzwaniu mamy nagrody!

Nagroda główna: miejsce na obozie Codziennie Fit Camp w lipcu + komplet treningowy PUMA

2 i 3 nagroda: komplet treningowy PUMA

Zasady:

 1. Kup przynajmniej jedną, dowolną rzecz z najnowszej kolekcji treningowej Puma w Martes Sport i pokaż jak w niej trenujesz;
 2. Systematycznie relacjonuj swoje treningi/postępy na Instagramie;
 3. Pamiętaj o hasztagach, #drużynacf #fitmarzec i oznaczeniach Partnerów: @martes.sport i @pumaperformance

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj: KLIK.

SPIS TRENINGÓW

Żeby ułatwić Wam działanie i jednocześnie pozbawić wymówek, poniżej zamieszczam listę podlinkowanych treningów z wyzwania:

GOTOWI? CZAS START!

To jak – chwytamy za matę i działamy? Mam nadzieję, że tak! Ta wiosna będzie świetna 😊

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.