Zdrowy lifestyle

Od poniedziałku, czyli HALO, MAMY PODCAST!

Wdech, wydech, puk puk, czy mikrofon działa? Teraz powiedzenie OD PONIEDZIAŁKU wcale nie będzie musiało oznaczać kolejnego podejścia do diety i treningów, a tylko… nowy odcinek mojego podcastu!

A właściwie – NASZEGO podcastu! Razem z Moniką Ciesielską (znaną w sieci jako Dr Lifestyle) – fantastyczną dietetyczką, a prywatnie moją dobrą przyjaciółką – startujemy z naszym podcastem, którego będziecie mogli posłuchać w każdy poniedziałek.

codziennie fit dr lifestyle od poniedziałku

Będzie o fit życiu, ale nie tylko – nie mamy zamiaru zamykać się tylko na zdrowie – chcemy rozmawiać też o pracy, codziennym, zwykłym życiu i innych ciekawych rzeczach, które nas interesują.

Mam nadzieję, że ten podcast będzie świetny do tego, żebyście mogli zabrać ze sobą w słuchawkach na spacer czy bieganie.

Oprócz podcastu, otworzyłyśmy też kanał na YouTube (możecie zaobserwować go TU) – znajdziecie tam na razie podcast w wersji wideo, a za jakiś czas… kto wie, może jeszcze inne materiały, bo plany mamy całkiem spore!

Pierwszy odcinek Od poniedziałku czeka już na Was na naszym YouTube:

Spotify:

oraz w serwisie SoundCloud:

Mam nadzieję ,że spodoba Wam się i taka nowa forma! Mam też wrażenie, że dzięki niej będziemy się mogli jeszcze lepiej poznać 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.