Wyzwanie #FITDOŚWIĄT

#FITDOŚWIĄT – DZIEŃ 6.

Byliście grzeczni? Przyszedł do Was dzisiaj Mikołaj?

Skoro dzisiaj są Mikołajki, to ode mnie też prezent być musi – czas na trening! Dzisiaj skupimy się głównie na brzuchu oraz plecach – żeby je odpowiednio wzmocnić i poprawić ich wytrzymałość.

Takie treningi też są bardzo ważne dla naszego zdrowia, formy i sylwetki. Wiem, że czasami trudno o nich pamiętać, bo niektórzy najchętniej wybierają same spalacze 😀 , ale uwierzcie mi – regularne wykonywanie takich treningów się opłaci.

BYŁ U WAS MIKOŁAJ?

Był u Was dzisiaj Mikołaj? W moim domu prezenty na szóstego grudnia zawsze przynosi Mikołaj do buta lub skarpety – słyszałam jednak, że u wielu osób kładzie on podarunki pod poduszkę! U mnie nie ma takiej opcji, bo pod poduszkę prezenty wkłada Zajączek Wielkanocny 😀

Ja chyba byłam bardzo grzeczna w tym roku, bo Mikołaj przyniósł mi perfumy, pianę do kąpieli i film Rocketman na Blu-Ray 😀 Mam ostatnio na niego fazę i chyba ekonomiczniej będzie oglądać go na płycie, a nie wypożyczać kolejny raz online 🙂

Miłego dnia!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.