Wyzwanie #FITDOŚWIĄT

#FITDOŚWIĄT – DZIEŃ 5.

Hejka! Czas na rozłożenie maty i porządny trening!

Dzisiaj podkręcimy trochę tempo i się nieco spocimy – czas na trochę intensywniejszy trening interwałowy – zarówno u początkujących, jak i u zaawansowanych.

TRENING NA DZIŚ

Dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych – turbo tabata z gibonami. Początkujący – nie bójcie się pauzować treningu i robić dłuższych przerw. W Waszym przypadku takie zachowanie nie sprawi, że trening będzie mniej efektywny. Robimy tyle, ile możemy!

Dla osób zaawansowanych – mój stary, ale jary trening 😀 Powodzenia!

JAK WASZA MOTYWACJA?

Wczoraj widziałam trochę mniej raportów i zastanawiam się, czy to rozciąganie Was tak zrelaksowało, czy też może zapał nieco ostygł 🙂 Dajcie mi znać, co jest Waszym największym problemem, jeśli chodzi o motywację?

DOBRA NOWINA!

A no właśnie! Czy widzieliście już dobrą nowinę? NAPRAWDĘ na dniach pojawią się dwa nowe produkty dla drużyny Codziennie Fit – butelki filtrujące z naszym znakiem CODZIENNIE FIT i naklejki motywacyjne 🙂 Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zobaczcie szczegóły TUTAJ.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.