Wyzwanie #FITDOŚWIĄT

FIT DO ŚWIĄT – DZIEŃ 8

Już ósmy dzień przed nami – jak to szybko leci!

ZADANIE NA DZIŚ

Dzisiaj mamy dzień wolny – czas na regenerację! Jeśli wykonujecie wyzwanie rzetelnie i nie macie żadnych treningów do nadrobienia – proszę, uszanujcie dzisiejszy dzień i naprawdę zróbcie sobie wolne! Wiem, że czasami Was korci do aktywności poza wyzwaniowej, ale regeneracja jest naprawdę ważna, a wiele osób zwyczajnie traktuje ją po macoszemu – co wychodzi czasami po tygodniach, czasami po latach, ale w końcu wychodzi.

Dzisiaj więc Marteczka każe: zero treningów. Spacery jak najbardziej 🙂

BUTELKI I NAKLEJKI MOTYWACYJNE – JUŻ DOSTĘPNE! <3

Mam też dla Was super wiadomość – na moim sklepie Codziennie Fit dostępne są już butelki filtrujące z naszym znakiem Codziennie Fit i naklejki motywujące, które świetnie sprawdzą się do kalendarzy, planerów, planów treningowych czy na zeszyty, laptopy albo tablice motywacyjne.

Jest nawet naklejka z moją kotką Nitką 🙂 Ze Sznurkiem nie ma, bo kiedy naklejki powstawały, jeszcze nie wiedzieliśmy, że będzie w naszej rodzince 🙂

Możecie zresztą zobaczyć sami: KLIK

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.