Wyzwanie #FITDOŚWIĄT

FIT DO ŚWIĄT – DZIEŃ 23

Tylko najwytrwalsi zostali – jesteś jedną z tych osób?

Coraz mniej osób intensywnie bierze udział – wcale mnie to nie dziwi, święta to też sporo przygotowań. Zostali tylko twardzi zawodnicy i jeśli to czytasz, to jesteś jedną z tych osób – BRAWO! Chciałabym Ci powiedzieć, że bardzo Cię podziwiam! Cieszę się, że wyzwanie Ci się przydaje i że codziennie wchodzisz zobaczyć, co dzisiaj jest do zrobienia. To dla mnie bardzo, bardzo miłe. <3

TRENING NA DZIŚ

Wiem, że POBUDKA to typowo poranny trening, ale można go zrobić także w ciągu dnia i nic się Wam nie stanie (oprócz słuchania moich tekstów o wstawaniu). Jego zaletą jest to, że jest szybki i pracuje przy nim całe ciało – w sam raz, żeby się rozruszać w trakcie świątecznego rozgardiaszu. Wierzę, że Wam się to dzisiaj przyda!

Ja dzisiaj cały dzień pomagam mamie w porządkach, mam też nadzieję, że uda mi się rano szybko pobiegać, a potem zrobić pobudkę. 🙂 Trzymam za Was kciuki – jutro już ostatni dzień!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.