Site icon Codziennie Fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 4

Czwarty dzień wyzwania przed nami – a to znak, że czas na mały oddech!

Czytałam te Wasze komentarze o zakwasach, bólach i zmęczeniu 😀 Wiadomo – każdy z nas reaguje inaczej na regularne treningi, niemniej jednak warto co jakiś czas zwolnić tempo… żeby potem znów je podkręcić. I tak też zrobimy dzisiaj!

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 4

Dzisiejszy dzień to chwila na relaks – zamiast trening w ramach wyzwania jest tylko stretching z alpakami! Takie luźniejsze dni są potrzebne, aby odpowiednio zregenerować ciało, odpocząć i dzięki temu – mieć też lepsze efekty!

Jeśli jesteś osobą zaawansowaną i nie czujesz jeszcze potrzeby odpoczynku, możesz dzisiaj dołączyć rozciąganie z alpakami do wybranej przez siebie aktywności.

PYTANIE DNIA: KTÓRA ALPAKA DLA CIEBIE?

I standardowo już, mam dzisiaj dla Was pytanie wyzwaniowe: która alpaka jest Waszą ulubioną? Czekam na Wasze typy w komentarzach! 😀

Pamiętajcie, że przeglądam też Wasze raporty na Instagramie (tylko oznaczcie #latozMarta #druzynacf, żebym mogła to odnaleźć! )

Jestem z Was przeogromnie dumna! Odpoczywajcie dzisiaj i szykujcie się na jutro – troszkę sobie przyciśniemy! Zaplanujcie na piąty dzień trochę więcej czasu na trening.

Exit mobile version