Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 3

Niby dopiero zaczynamy, a tu już proszę – trzeci dzień zmagań! Być może w tym momencie poczujesz pierwszego leniuszka – ale mam nadzieję, że dzisiejsza propozycja treningu skutecznie go przegoni!

Wszyscy chcemy mieć piękne, jędrne i wysportowane ciała, ale nie zawsze działamy odpowiednio, aby je osiągnąć – wiadomo! Dlatego dzisiaj mam dla Was specjalny zestaw, który pomoże wzmocnić całe ciało, a przy okazji poprawić też jego wygląd.

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 3

Jeśli jesteś osobą zaawansowaną, swobodnie dodaj obciążenie w postaci hantelek, gum, czy nawet butelek wody – zachęcam do testowania!

Dzisiejszy trening będzie naprawdę milutki. Obiecuję! Pozwoli Wam poczuć Wasze mięśnie i zyskać lepszą świadomość ciała. To co – do dzieła!

Początkujący: nie bójcie się robić mniejszej ilości powtórzeń – musicie sami określić, ile jesteście w stanie zrobić!

PYTANIE DO CIEBIE: CO CZUJESZ NAJBARDZIEJ PO TYM TRENINGU?

To teraz coś, co zaprząta mi głowę – jestem ciekawa, którą część ciała będziecie czuli najbardziej po Super Body Rzeźba 😀

Dajcie mi proszę znać poniżej w komentarzu. Czekam też na Wasze raporty na Instagramie (tylko oznaczcie #latozMarta #druzynacf, żebym mogła to odnaleźć!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.