Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 20

Przedostatni dzień wyzwania przed nami!

Jutro już kończymy nasze wyzwanie! Trudno mi aż uwierzyć, że tak jakoś szybko to wszystko zleciało i że tak wiele osób wzięło w nim udział. Brawo! My na obozie także się nie obijałyśmy i zrobiłyśmy kawał dobrej roboty. Jestem bardzo dumna z całej drużyny CF – zarówno tej obozowej, jak Was, robiących to wyzwanie!

Dzisiaj wyzwanie się nie opublikowało automatycznie, więc wrzucam je na szybko z telefonu w trakcie powrotu z obozu.

#LATOZMARTA – DZIEŃ 20

Dzisiaj mamy do wyboru dwie aktywności – wszystko zależy od Waszego planu dnia i tego, o której porze wykonujecie wyzwanie.

  • Możecie wykonać dowolny trening o minimalnej długości 30 minut;
  • Lub wykonać trening z wyzwania – dzisiaj czas na wzmacnianie z żyrafami. 😊 Osoby początkujące – spokojnie możecie zrobić 3-4 powtórzenia mniej w każdym ćwiczeniu.

MINI ZADANIE

Dzisiaj już ostatni dzień obozu, w związku z tym czas na ostatnie mini wyzwanie. Dzisiaj dziewczyny robiły na obozie trening ukierunkowany na mięśnie brzucha, dlatego w naszym mini wyzwaniu też dzisiaj o tym pomyślimy.

Zrób 3 ćwiczenia na mięśnie brzucha po 12 powtórzeń. Wszystkie ćwiczenia wykonaj po dwie serie. Możesz zainspirować się ćwiczeniami stąd:

JUŻ FINISZ!

Moi drodzy, jutro już koniec! Mam nadzieję, że przyciśniecie jeszcze tę końcówkę i jutro spotkamy się na ostatnim treningu z wyzwania! ♥️

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.