Site icon Codziennie Fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 2

Sam fakt, że otwierasz ten wpis z drugim zadaniem i jesteś gotowy kontynuować wyzwanie – to duży sukces. Widziałam Wasze wczorajsze relacje i jestem MEGA DUMNA! To co: gotowi trochę podkręcić tempo?

Wczorajszy odzew mnie zadziwił. Tak wiele osób biorących udziału w wyzwaniu się nie spodziewałam! Cieszę się, że poczuliście motywacyjnego kopa i chcecie działać!

Czasami będzie ciężko, ale z drugiej strony – to tylko 3 tygodnie. Jesteście w stanie to zrealizować, niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania!

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 2

Dzisiaj mam dla Was znów coś krótkiego, ale bardzo konkretnego. Ten trening szybko leci, także nie martwcie się o to. Oprócz czasu leci też pot: nie zdziwcie się!

Wiem, że w wyzwaniu biorą też osoby bardzo początkujące – jeśli ćwiczysz od mniej niż 1,5 miesiąca, zamiast tego treningu zrób zestaw ćwiczeń poniżej:

I JAK BYŁO DZISIAJ? CZY TO BYŁO TRUDNE?

No i dzisiejsze pytanie do Was: jak Wam dzisiaj poszło? Czy trening był trudny? Daliście radę? Wczoraj mieliśmy piętnastominutową rozgrzewkę, a dzisiaj już wskakujemy na wyższe obroty i zastanawiam się, jak się z tym czujecie? Dajcie mi znać pod tym artykułem w komentarzu lub na swoim profilu na Instagramie (tylko oznaczcie #latozMarta #druzynacf, żebym mogła to odnaleźć) 

Exit mobile version