Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 17

Halo ekipo! Jesteście?

Przywołuję do porządku! Co to za brak raportów? Co to za odpuszczanie? Czy wiecie, że jesteśmy na końcówce? 17 dzień z 21 – to naprawdę już finisz, i to finisz urozmaicony!

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 17

Dzisiaj w planie trening lekki z konkretnego powodu: aby nie obciążać ciągle wyzwaniem organizmu i dać mu odpocząć, a co za tym idzie – przyczynić się do lepszych efektów;

Edycja: niestety nie uda nam się przeprowadzić treningu live na YT – nie jesteśmy w stanie nagrać tego z odpowiednim dźwiękiem – pomyślę jednak, jak możemy to nadrobić w przyszłości 🙂

MINI ZADANIE NA DZIŚ

Tak jak Wam już mówiłam – w trakcie trwania obozu dla osób, które na obozie nie są, przygotowałam mini-zadania, które pozwolą Wam się trochę wczuć w klimat! Dzisiaj na Codziennie Fit Camp mamy prelekcję Moniki Ciesielskiej Dr Lifestyle – dietetyka. Więc my też zadbamy o swoją dietę!

Mini zadanie na dziś:

  • usiądź z kartką papieru i zaplanuj na jutro przynajmniej 2 zdrowe posiłki. To mogą być nawet drobne przekąski. Następnego dnia możesz zabrać je ze sobą do pracy albo już mieć przygotowane w lodówce 🙂 Umowa stoi?
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.