Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 10

Moi drodzy, dzisiaj coś innego!

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 10

Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego!

Żeby nie było, że ciągle tylko przerabiamy treningi z kanału (swoją drogą, we wtorek na 99 % będzie nowy trenio – jaram się, a Wy od razu go wypróbujecie – to tabata z gibonami z wrocławskiego ZOO 😀 ), to dzisiaj mam dla Was inną propozycję – trening z aplikacji PUMATRAC.

Przy tym treningu nie ma tak mojego gadania, więc możecie spokojnie połączyć aplikację z muzyką i trenować w swoich ulubionych rytmach. 🙂 A jak nie macie inspiracji, to podrzucam post z moimi playlistami do ćwiczeń: klik.

Aplikacja jest darmowa, można ją pobrać zarówno na telefon z Androidem jak i na iPhone: tutaj

Jest to darmowa apka z treningami od trenerów PUMA z całego świata. Z Polski jestem ja, Marteczka <3 i jestem z tego bardzo dumna! 🙂 🙂

Dzisiejszy trening to:

Znajdziecie go klikając u góry po lewej i wpisując w wyszukiwarkę „fit and strong”. Jeśli mielibyście jakieś problemy – piszcie w komentarzach 🙂

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz ćwiczyć z PUMATRAC (nie wiem, bo np. nie masz smartfona) to zrób dzisiaj inną aktywność, która trwa 30-45 minut – taką jak bieg, marszobieg, rower czy pływanie. 🙂

BEZ PYTANIA NA DZIŚ – ZAMIAST TEGO…

A dzisiaj bez pytań – zamiast tego dziękuję Wam za trzymanie kciuków i za Wasze życzliwe komentarze, bo udało się wszystko nagrać i na jesień czeka na Was wyzwanie-bomba! Miałam dzisiaj ciężki dzień, bo to któryś dzień z rzędu z małą ilością snu i pracą od samego rana, aż do wieczora, miałam dzisiaj dosyć rano… a potem przeczytałam Wasze komentarze i mówię: kurde, dam radę! Tyle osób we mnie wierzy! Na szczęście też jutro mam wolne, także mam zamiar leżeć do góry brzuchem (no, oprócz treningu z wyzwania) i grać w Simsy albo czytać książki.

We wrześniu kolejne nagrania… oj, będzie dużo nowości treningowych na kanale! I to takich, których jeszcze nigdy nie było!

Dziękuję Wam też, że zostawiacie te relacje -komentarze, wrzucacie też rzeczy na swoje kanały – dzięki temu to wyzwanie żyje, a Wy motywujecie siebie nawzajem i to jest najlepsze!

Czasami komuś się nie chce, a potem widzę, że obserwuje Wasze wrzuty, bo nawet dziewczyny mi piszą „miałam nie robić, ale zobaczyłam tyle zdjęć/komentarzy i aż było głupio” 😀 Wspaniałe to jest! Wy jesteście super i będę to powtarzać do znudzenia. Aż chce się działać!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.