Wyzwanie #LATOZMARTĄ - 21 dniWyzwanie 21 dni fit

Wyzwanie #latozmarta – dzień 1

Nasze wyzwanie czas zacząć! Gotowi na pierwszy dzień?

Ponieważ wyzwanie pojawiło się na blogu wieczorem, jestem świadoma, że nie wszyscy mogą być dzisiaj gotowi na drastyczną zmianę planów i długie czy wymagające zadanie.

Dlatego start będzie łagodny, bezbolesny i cóż… raczej nie wymyślicie tu żadnej wymówki, ponieważ nie uwierzę, że jesteście w stanie siedzieć właśnie na internecie i czytać te słowa, i nie mieć piętnastu minut, żeby je ukończyć. 🙂

WYZWANIE #LATOZMARTA – DZIEŃ 1

Piętnaście minut. Tyle zajmuje dzisiejsze zadanie – trening. Jestem ciekawa, jak Wam pójdzie, bo to jeden z moich ukrytych treningów na kanale – nie każdy go zna!

Bardzo początkujący: możecie spokojnie robić dłuższe przerwy, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Nie wszystkie zadania z wyzwania będą treningowe – przecież trzeba ten nasz sierpień trochę urozmaicić, skoro będziemy razem walczyć przez 21 dni. Jestem bardzo podekscytowana, bo w ten sposób mogę połączyć mój obóz Codziennie Fit Camp z osobami, które nie mogą na nim być. To jest świetne!

CZEKAM NA RAPORT – BEZ ŚCIEMY!

I teraz najtrudniejsze zadanie – ja wiem, że dużo osób nie lubi komentować – a tutaj Marta czeka na raport! Możecie dać mi znać pod tym artykułem w komentarzu lub na swoim profilu na Instagramie (tylko oznaczcie #latozMarta #druzynacf, żebym mogła to odnaleźć) jak Wam poszło pierwsze zadanie i pierwszy dzień wyzwania!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.