Fit wyzwaniaWyzwania

MEGAWYZWANIE: 8 tygodni do bycia fit z „Motywatorem”! Zaczynamy!

8 tygodni do bycia fit – czy to w ogóle możliwe? Ze wsparciem naszej grupy i dodatkową motywacją – na pewno! Dlatego dzisiaj startujemy z MEGAWYZWANIEM! Gotowi? Czeka nas osiem naprawdę aktywnych tygodni!

ZASADY WYZWANIA

Wyzwanie jest oczywiście bardzo proste – przez następne 8 tygodni realizujemy plan treningowy z „Motywatora” i zadania na każdy dzień.

Żeby utrzymać Waszą motywację, także postaram się publikować motywujące treści oraz osobiście wezmę udział w wyzwaniu. 🙂 Zachęcam Was też do relacjonowania swoich postępów – czy to na swoich profilach (przy okazji możecie wziąć udział w konkursie – szczegóły niżej), czy to na naszej grupie na facebooku (klik), czy nawet w komentarzach pod tym postem!

  • jeśli już zaczęliście realizować plan z „Motywatora”  – w ogóle się tym nie przejmujcie, dołączcie do wyzwania i realizujcie plan według swojego tempa
  • jeśli jeszcze nie macie książki (np. czekacie na przesyłkę) – zacznijcie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, najwyżej Wasze wyzwanie będzie trwało trochę dłużej – nic się nie stanie!
  • wydarzenie dostępne jest TUTAJ

"Motywator" wyzwanie treningowe, Marta Hennig

Jeśli nie masz książki, zapraszam Cię do skorzystania z darmowych planów treningowych dostępnych na blogu tutaj.
Pamiętaj jednak, że warunkiem udziału w konkursie o którym piszę poniżej, jest realizowanie planu z „Motywatora”.

KONKURS Z WYZWANIEM – SPRÓBUJ!

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie przygotowała czegoś na zachętę! Dlatego osoby, które wezmą udział w wyzwaniu i będą aktywnie w nim uczestniczyć i je relacjonować, jednocześnie oznaczając swoje zdjęcia hasztagami – #wyzwanieCF i  #motywator – będą mogły wygrać nagrody. 

Osoby, które najbardziej ciekawie i aktywnie będą relacjonować swoje wyzwania, zostaną nagrodzone:

I miejsce – darmowy wyjazd na obóz Codziennie Fit Camp 2019 – teraz, w sierpniu! 
Więcej informacji o obozie znajdziecie pod tym linkiem.

II i III miejsce – nagrody – paczki ze zdrowymi produktami od Sonko

  • Relacjonujemy wyzwanie na swoich profilach;
  • Wyzwanie trwa od 20 maja do 14 lipca;
  • Dołączcie do naszego wyzwania na facebooku – tu
  • Wyniki zostaną opublikowane na blogu oraz na stronie wydawnictwa Publicat na facebooku 16 lipca;
  • Regulamin oraz wszystkie zasady znajdziecie tutaj

"Motywator" wyzwanie treningowe, Marta Hennig

CO ZNAJDZIESZ W MOTYWATORZE?

„Motywator” to połączenie wyzwania i poradnika.

 

Znajdziecie w nim zarówno materiały na temat zdrowego trybu życia (co się dzieje z ciałem, kiedy ćwiczymy, jak tak naprawdę wygląda spalanie tkanki tłuszczowej, jak łączyć aktywności, skąd się biorą „zakwasy” i jak je zwalczyć, itp.), plany treningowe na 8 tygodni, zdrowe i proste przepisy oraz strony do własnoręcznego uzupełniania, gdzie dodatkowo czeka na Was codziennie jedno małe zadanie, które ma pomóc w utrzymaniu zdrowego trybu życia.

 

Poniżej możecie zerknąć na spis treści oraz przykładowe strony:

"Motywator" wyzwanie treningowe

"Motywator" wyzwanie treningowe
"Motywator" wyzwanie treningowe
„Motywator” wyzwanie treningowe

Książkę znajdziecie w moim sklepie (polecam w pakiecie z moją nową płytą DVD Super Ostre Spalanie – tu), w Empikach oraz innych księgarniach stacjonarnych i online.

CZAS ROZPOCZĄĆ 8 TYGODNI DO BYCIA FIT!

Dobra, a teraz koniec gadania – czas do roboty! Startujemy – obiecuję Wam, że następne 8 tygodni będzie naprawdę ciekawe! 🙂

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.