• Szukaj

Nie wszystko idzie zawsze zgodnie z planem, czyli stres na trasie. KATOWICE & WROCŁAW – RELACJA!

Trasa to nie tylko wspólny trening, uśmiechy i super zabawa – chociaż oczywiście to główna część atrakcji. Dla mnie jako organizatora, to też spory stres, bo niezależnie od tego, jak dokładnie człowiek wszystko zaplanuje – zawsze zdarzy się niespodziewany pożar, który trzeba ugasić. I dzisiaj o nich trochę opowiem – a przy okazji zobaczycie też relację z Katowic i Wrocławia!

Po moich vlogach z trasy (możecie je obejrzeć tutaj) dostałam bardzo dużo pytań o to,  jakie są te problemy i pożary, o których wspominam i z którymi walczymy przy każdym wydarzeniu.

Przekonałam się bowiem, że nieważne, jak dobrze będzie zorganizowane wydarzenie, jak opracujemy logistykę, jak przemyślimy harmonogram – praktycznie zawsze zdarza się jakiś „pożar”, który trzeba gasić i wynika to najczęściej po prostu z tego, że oprócz nas zawsze są czynniki zewnętrzne – inni ludzie, wydarzenia, przypadki i wypadki.


Nie muszę Wam chyba mówić, że tego typu wydarzenia to ogromny stres. O stresie w jest vlog z  Katowic i Wrocławia dostępny poniżej, a dzisiaj we wpisie… opowiem Wam troszkę (ale tylko troszkę, bo niektóre rzeczy muszę zatrzymać dla siebie) o tym, z jakimi problemami musimy się mierzyć.

SPOSOBY NA STRES – JAK SOBIE RADZI DRUŻYNA CF?

CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK?

Problemy są różne i chyba nie zdarzyło nam się w tym roku miasto, w których ich nie było. W tamtym roku było podobnie! Wydawało mi się, że z naszym doświadczeniem z tamtego roku unikniemy takich sytuacji, ale kiedy w grę wchodzą inni ludzie i przypadki losowe – nie jesteś w stanie z tym wygrać, niezależnie od tego, jak się do tego przygotujesz.

Na szczęście nasza drużyna jakoś sobie z tym do tej pory radzi i wspólnymi siłami – ja, Patryk, Monika, ale też Agata (Wasza pani fotograf), Michał czy Krzysiek (możecie go poznać na strefie Martes x Puma) udaje nam się za każdym razem pokonać przeciwności losu (czasami na ostatnią chwilę!).

Na rejestracji na uczestników czekają pakiety z prezentami od partnerów wydarzenia – marki PumaMartes SportMuszyniankaSonkoWomen’s Best i Ingrid

… i właśnie tutaj już pojawiły się nasze problemy. W jednym z miast okazało się, że dzień wcześniej ktoś – łagodnie mówiąc – „przywłaszczył sobie” pewne produkty z pakietu i przez chwilę myśleliśmy, że nie starczy dla wszystkich. Udało nam się jednak znaleźć inne pudło w samochodzie i tym samym wszyscy uczestnicy mogli się jednak cieszyć pełnymi pakietami.

Z kolei przed treningiem w innym mieście przez cały tydzień się stresowaliśmy, że nie dojdzie na czas paczka z produktami od Women’s Best, która idzie z zagranicy. Koniec końców okazało się, że kurierskiego busa zatrzymała straż celna i przez to nasza przesyłka była znacznie opóźniona. Odebrałam ją GODZINĘ przed wyjazdem do kolejnego miasta na trasę!


To jest zawsze mega stresujące, bo wyobraźcie sobie – co byście powiedzieli ponad dwusetce osób, której nagle brakuje produktu w pakiecie?  Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!


Oprócz pakietów i prezentów w workach PUMA, osobno na uczestników czeka stoliczek z przekąskami od Body Chief – zależnie od miasta są to kolorowe smoothie albo zdrowe ciasteczka.


Przekąski oraz strefa Martes x Puma to jedyne rzeczy, które do tej pory okazały się być szczęśliwe i w żaden sposób nie wywoływały pożarów. Dlatego od momentu rejestracji aż do mojego treningu można próbować swoich sił w wyzwaniu i zapewnić sobie małe upominki (albo główną nagrodę!):

W Katowicach i Wrocławiu treningi rozgrzewkowe były przeprowadzone na medal. W Katowicach rozgrzał Was Marcin, który przeprowadził świetny trening rozgrzewkowy z elementami mobility:


Z kolei Wrocław rozgrzała Magda swoją zumbą, która podobała się wszystkim – ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że o mały włos i nie wiedzielibyśmy, co zrobić z treningiem rozgrzewkowym!

W nocy, tuż przed treningiem we Wrocławiu, kiedy wszyscy smacznie spaliśmy, trener który miał przeprowadzić dla nas trening rozgrzewkowy, napisał, że nie jest w stanie tego zrobić z powodu złego samopoczucia…

 

… spróbujcie sobie znaleźć zastępstwo w niedzielę o 5 rano (bo o tej godzinie wstaliśmy i odczytaliśmy wysłaną wiadomość). To praktycznie niemożliwe. Poruszyłam prawie wszystkie sznurki, nikt nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości – wcale się nie dziwię, bo to naprawdę rzadkość, żeby ktoś nie spał o 6 rano w niedzielę 🙂 

Ale wtedy dzięki znajomościom trafiła nam się Magda, która nie tylko okazała się ratunkiem, ale prawdziwym diamentem – przeprowadziła fenomenalną rozgrzewkę!

O godzinie 11 powoli schodzi z nas ciśnienie – to ten moment, w którym wszystko już powinno działać i raczej nic się nie zepsuje. 

W trakcie treningu mogą się zdarzyć różne rzeczy – w jednym z miast mieliśmy problem z nagłośnieniem, ale udało nam się to szybko naprawić i raczej uczestnicy nie odczuli tego zbyt mocno.

Po treningu jest czas na chwilę odpoczynku, a następnie – na mój wykład. Najlepsze w wykładzie jest dla mnie nie sama możliwość gadania, ale Wasze wiadomości później – że dał do myślenia, że coś zmieniliście… to jest super!

Na trasie zdarza się sporo problemów – dzisiaj podzieliłam się kilkoma „pożarami”, bo byliście ciekawi – jest ich o wiele więcej i niektóre są bardziej skomplikowane, ale najważniejsze jest to, że do tej pory z każdego udało nam się wybrnąć i mam nadzieję, że w pozostałych 4 miastach tak zostanie.

Nie da się jednak ukryć, że oprócz naszej drużyny, ogromną pomocą są ambasadorki trasy – w każdym mieście mamy reprezentantki, a poniżej możecie zobaczyć dziewczyny z Katowic i Wrocławia:


JAK ĆWICZY DRUŻYNA CF?

Chcecie zobaczyć, jak wyglądacie w akcji? Mam da Was króciutki filmik z Wrocławia:

KATOWICE

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z wydarzenia, a indywidualne zdjęcia robione przez Agatę (Fotografia dla biznesu)  znajdziecie TUTAJ.

WROCŁAW

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z wydarzenia, a indywidualne zdjęcia robione przez Agatę (Fotografia dla biznesu)  znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAŁY JESZCZE 4 MIASTA!

Na trasie zostały tylko 4 miasta: Gdańsk, Łódź, Rzeszów i Kraków! Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko idzie tak sprawnie i nie mogę się doczekać kolejnych treningów. Myślę, że po zakończeniu trasy będę bardzo za Wami tęsknić!

Ostatnie bilety do Łodzi i Rzeszowa dostępne TUTAJ. Bilety na Gdańsk i Kraków są wyprzedane.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!