TreningiZestawy ćwiczeń

RETRO TRENING NA POŚLADKI – trening wzmacniający w stylu lat 80′! [WIDEO]

Przed Wami perełka – trening na pośladki, który nie tylko je wzmocni i ujędrni, ale też przeniesie Was w czasie do mega kolorowych lat 80-tych! Strój obowiązkowy to oczywiście body i kolorowe rajty! Jedno jest pewne: ten trening zleci Wam naprawdę przyjemnie!

SKĄD TAKI POMYSŁ?

Ten trening to mój prezent dla Was z okazji stu tysięcy subskrypcji na moim kanale YouTube! Jestem bardzo wdzięczna że jesteście i ze mną ćwiczycie, w związku z tym chciałam zrobić coś śmiesznego, co umili Wam codzienną aktywność. Mimo zabawnej formy, trening jak najbardziej działa i jest pełnoprawnym zestawem ćwiczeń. 🙂

Poza tym, lata 80. to początek treningów wideo – stąd pomysł na taką, a nie inną dekadę! Mam nadzieję, że ubawicie się tak jak ja przy tworzeniu tego zestawu ćwiczeń!

trening na pośladki
Makijaż wykonała Katarzyna Pasek, a fryzurę stworzyła Julianna Janczak – Hair by Jul.

Montaż oraz przeróbkę wideo wykonał mój Patryk, któremu też należą się wielkie brawa – stworzenie takiego materiału i przerobienie go na taki, który rzeczywiście przypomina lata 80′, to naprawdę wiele godzin pracy przed komputerem.

DLACZEGO KAŻDY POWINIEN TRENOWAĆ POŚLADKI?

Chociaż uważa się, że trening na pośladki to domena kobiet, tak naprawdę wszyscy – niezależnie od płci – powinniśmy regularnie wzmacniać nasze pośladki.

Niestety, ale siedzący tryb życia wpływa na osłabienie i uśpienie tych partii, co z kolei potem powoduje problemy z techniką wykonywania ćwiczeń, gorszą postawę ciała (pośladki także biorą udział w utrzymaniu prawidłowej postawy) oraz kontuzje i urazy.

TRENING NA POŚLADKI

Czym jest ten trening?
Ten zestaw to pełny trening z rozgrzewką i rozciąganiem. Zawiera ćwiczenia wzmacniające mięśnie pośladkowe, które pomogą przede wszystkim wzmocnić tą partię (co jest bardzo ważne dla praktycznie każdej osoby – niezależnie od płci), ale także poprawią ich wizualną stronę – wykonywany regularnie ujędrni pupę i nada jej ładny kształt.

DLA KOGO: trening przeznaczony jest dla osób o każdym poziomie zaawansowania
RODZAJ:  trening wzmacniający
CEL:  wzmocnienie mięśni pośladkowych oraz poprawa jędrności i kształtu ciała
INTENSYWNOŚĆ:  niska i średnia

CHCESZ WIEDZIEĆ O KAŻDYM TRENINGU?

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.