Codziennie Fit

ZAPISY RUSZYŁY! Codziennie Fit Camp – spędź aktywne wakacje na fit obozie!

Jeśli macie ochotę spędzić ze mną i grupą fajnych dziewczyn aktywne wakacje – to świetnie się składa! Ruszyły zapisy na mój obóz – Codziennie Fit Camp!

Tak! Mogę już Wam zdradzić, że Codziennie Fit Camp 2019 odbędzie się 20-24 sierpnia, a zapisy już ruszyły! 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA OBOZIE?

Obóz przeznaczony jest dla każdej kobiety, która jest albo chce być fit – i zależy jej na nauce rozsądnego podejścia, zmotywowania się do działania oraz pragnie poznać trochę nowych inspiracji treningowych.

Na obozie zaplanowane są 3 treningi – aktywności dziennie, nie tylko ze mną, ale także z gościnnymi instruktorami – ekspertami, wybranymi przeze mnie, których doceniam za wiedzę lub kunszt instruktorski. Oprócz tego tak jak w poprzednim roku, planujemy zajęcia z profesjonalistami (w tamtym roku dziewczyny miały szkolenie z dietetykiem Moniką Ciesielską Dr Lifestyle czy wykład o problemach z postawą z fizjoterapeutą Szymonem Moszny).

Obóz to doskonała okazja, żeby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia lub odzyskać zapał i chęci do działania. Chciałam też, żeby obóz przeznaczony był dla osób o różnym stopniu zaawansowania, stąd treningi będą miały dwa stopnie trudności, dzięki czemu zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane dostaną odpowiedni dla siebie wycisk.

Podsumowując, w cenie obozu na obozowiczki czeka:

ZAPISY – CO WARTO WIEDZIEĆ?

Zapisy ruszyły!
Na obóz można się zapisać na dwa sposoby:

Do 28 lutego obowiązuje cena promocyjna i obóz kosztuje 1899 zł. Po tym terminie cena wzrośnie do 2149 zł.

Jeśli chciałabyś zakupić miejsce na obozie z systemem płatności podzielonym na raty, przy rezerwacji wybierz formę płatności: „przelew bankowy”, a następnie napisz do nas na sklep@codzienniefit.pl

Zarezerwować lub zakupić całkowicie miejsce można na stronie – wystarczy kliknąć TUTAJ  albo w obrazek poniżej:


PS Na stan z dzisiaj (15.01 – godzina 19:00) zostało wolnych mniej niż połowa miejsc.

Exit mobile version