• Szukaj
trening w domu

50 treningów, które możesz wykonać w domu

Siłownia – za drogo. Bieganie – za nudne. Na basen nie masz ochoty. Znasz to? Nie ma się co martwić- oto 50 treningów, które możesz zrobić we własnym domu (i przyniosą równie dobre efekty!). Czas na trening w domu!

Lista aktualizowana jest raz na pół roku 🙂 Dochodzi coraz więcej nowych czytelników! Witam Was i ściskam!

Zauważyłam, że wiele z Was, mimo tego, że śledzi mojego bloga, często pyta mnie o ćwiczenia, które już dawno temu wrzuciłam na kanał. Wiecie, coś w stylu „hej Marta, a zrobisz trening na pośladki?„. Pomyślałam sobie, że w sumie to oczywiste-  nikt nie ma czasu, żeby śledzić każdą trenerkę przez 24/7.

Wiele z Was ma też problem z odróżnieniem, który trening będzie dobry na odchudzanie, a który na wzmocnienie. Dlatego stwierdziłam, że stworzę Wam listę treningów do wykonania w domu, dzieląc je na części ciała i na cel – żeby było Wam łatwiej. 🙂

TRENING W DOMU – ZESTAWIENIE

TRENINGI PODZIELONE NA CZĘŚCI CIAŁA

NA NOGI I POŚLADKI

NA BRZUCH, TALIĘ I BOCZKI, PLECY

NA RĘCE

CAŁE CIAŁO

TRENINGI PODZIELONE ZE WZGLĘDU NA CEL

ROZGRZEWKA

TYPOWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH – TRENING W DOMU

DLA ODCHUDZAJĄCYCH SIĘ – TRENING W DOMU

WZMACNIAJĄCE I RZEŹBIĄCE

ROZCIĄGANIE

SZYBKI TRENING W DOMU

Mam nadzieję, że taka  rozpiska Wam się przyda!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!