TreningiWideoZestawy ćwiczeń

Trening SPALAJ I UJĘDRNIAJ [WIDEO]

Czy jednoczesne wzmacnianie mięśni, praca nad kondycją, ujędrnianie ciała i spalanie sporej dawki kalorii brzmi dla Was jak dobry trening? Jeśli tak, to koniecznie musicie spróbować nowego zestawu Spalaj & Ujędrniaj – w sam raz, jeśli chcecie zadbać kompleksowo o całe ciało!

Przygotowałam dla Was razem z marką  Sonko nowy trening! I trwa on ponad godzinę! To naprawdę kompleksowy zestaw, który zadba o każdą partię waszego ciała i pomoże wam jednocześnie popracować nad sylwetką, kondycją i siłą.

TRENING SPALAJ I UJĘDRNIAJ – TRENING UJĘDRNIAJĄCY, TRENING SPALAJĄCY

Czym jest ten trening?
Ten zestaw pełny trening z rozgrzewką i rozciąganiem o zmiennej intensywności, który pomoże Wam wzmocnić i ujędrnić całe ciało oraz pomoże w redukcji tkanki tłuszczowej.

DLA KOGO:  dla osoby średnio-zaawansowanych, zaawansowanych i ambitnych początkujących
RODZAJ:  trening o zmiennej intensywności – cardio i wzmacnianie
CEL:  wzmocnienie całego ciała, ujędrnianie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej
INTENSYWNOŚĆ: średnia i wysoka

A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły 🙂 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.